VMware nawiązuje współpracę z Zoom Video Communications, by zapewnić lepszą i bezpieczniejszą pracę w środowiskach hybrydowych. Kompatybilność rozwiązania VMware Anywhere Workspace z platformą Zoom przełoży się również na łatwość użytkowania, wydajność aplikacji i sieci. Badanie przeprowadzone na zlecenie firmy VMware pokazało, że 61% pracowników uważa pracę zdalną za istotny warunek, a nie tylko dodatkowy atut zatrudnienia. Co więcej, ponad 90% z nich oczekuje od pracodawców, że zapewnią im oni technologię i narzędzia, aby skutecznie wykonywać swoją pracę.

Sposób, w jaki pracujemy, zmienił się na zawsze. Teraz gdy firmy dostrzegły korzyści płynące z pracy zdalnej, chcą robić więcej niż tylko ją wspierać. Pracownicy oczekują, że ich narzędzia do pracy będą działać w każdym miejscu. VMware współpracując z liderami branży, takimi jak Zoom, kształtuje przyszłość pracy dzięki rozwiązaniom zapewniającym użytkownikom pozytywne doświadczenia z używania systemów — w biurze, w domu, w dowolnym miejscu.— powiedział Shankar Iyer, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Działu End-User Computing VMware.

Konferencje wideo przez internet stały się normą w wielu firmach

VMware Anywhere Workspace umożliwia pracę w dowolnym miejscu poprzez zminimalizowanie ograniczeń, które wprowadzają systemy informatyczne i generują sami pracownicy. Prowadzi to zarówno do zwiększenia komfortu pracy użytkownika, jak i zwiększenia bezpieczeństwa. Rozwiązanie łączy w sobie zalety trzech produktów: Workspace ONE, VMware Carbon Black Cloud oraz VMware SASE.

– „Jako że firmy zaczynają ponownie otwierać swoje fizyczne biura, coraz bardziej pożądany staje się hybrydowy model pracy. W związku z tym przedsiębiorstwa będą musiały przygotować oba scenariusze uwzględniające wykonywanie obowiązków przez pracowników zdalnych i stacjonarnych – komentuje Brendan Ittelson, CTO w firmie Zoom. Dodatkowe funkcjonalności, jakie środowiskom Zoom zapewnia Vmware, sprawią, że pracownicy będą po prostu bardziej produktywni, a dział IT efektywny i wydajny.

VMware i Zoom rozwiązują kluczowe problemy związane z pracą zdalną

Platforma komunikacji wideo Zoom jest bardzo stabilna nawet w najtrudniejszych warunkach sieciowych. W rzeczywistości użytkownicy mogą znajdować się w najróżniejszych miejscach, w ogromnym rozproszeniu geograficznym, łączyć się za pośrednictwem sieci publicznej z urządzeń, które mogą, ale nie muszą, być zarządzane przez organizację. To może generować ograniczenia stabilności pracy.

Zintegrowanie rozwiązań VMware Anywhere Workspace i Zoom przyczyni się do stworzenia silnych i odpornych na zakłócenia struktur, znacznie poprawiając komfort pracy i bezpieczeństwo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments