Huuuge, Inc., globalny producent i wydawca gier typu free-to-play, koncentrujący swoją działalność na szybko rozwijającym się rynku gier mobilnych, informuje, że Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dziś prospekt Spółki. 

Spółka szacuje, że wpływy brutto z emisji nowych akcji wyniosą do ok. 150 mln USD. Wpływy netto z Oferty zostaną przeznaczone przede wszystkim na sfinansowanie inicjatyw związanych ze wzrostem nieorganicznym, czyli potencjalnych akwizycji i inwestycji, oraz w drugiej kolejności dalszego długoterminowego rozwoju Huuuge poprzez rozwój nowych gier i marketing. 

Rolę Globalnych Współkoordynatorów i Współprowadzących Księgę Popytu będą pełnić Credit Suisse Securities Sociedad de Valores, SA i J.P. Morgan AG, a rolę Współprowadzącego Księgę Popytu i Firmy Inwestycyjnej – IPOPEMA Securities S.A.

Cieszymy się z zatwierdzenia prospektu emisyjnego co umożliwia nam rozpoczęcie pierwszej oferty publicznej Huuuge. Będzie ona kamieniem milowym w historii Spółki. Wierzę, że pozyskane z oferty środki pozwolą na przyspieszenie realizacji naszej strategii Build & Buy i realizację naszej wizji zakładającej umożliwienie miliardom ludzi wspólnej gry. Cieszymy się, że w kolejnym ekscytującym etapie naszego rozwoju będą mogli uczestniczyć nowi akcjonariusze powiedział Anton Gauffin, założyciel i dyrektor generalny Huuuge. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments