T-Bull, po zawarciu porozumienia z inwestorami Januarym Ciszewskim i Arturem Błasikiem, chce odzyskać potencjał do rozwoju w bardzo szybkim tempie, poinformował ISBtech  współzałożyciel i prezes T-Bull  Damian Fijałkowski.

Wspólny kierunek jaki przyjęliśmy zawierając porozumienie akcjonariuszy wskazuje, iż na to, że czeka nas bardzo pracowity rok. Wykorzystanie potencjału współpracy jaki mamy przed sobą to niepowtarzalna okazja nie tylko pokazanie naszych tytułów nowym entuzjastom mobilnej rozgrywki. Zależy nam na tym, aby spółka by postrzegana przez pryzmat nie tylko kultowych tytułów takich jak Top Speed czy Top Speed 2, lecz również jako podmiot, który swoim potencjałem oraz możliwościami partnerów może rozwijać się w bardzo szybkim tempie” – powiedział ISBtech Fijałkowski.

„Współpraca z tak znakomitymi partnerami biznesowymi jak January Ciszewski oraz Artur Błasik to z pewnością zapisze się w historii naszej spółki pozytywną kartą. Wartym podkreślenia jest, fakt, iż tworząc nasz wspólny projekt mamy w planach wykorzystanie doświadczenia każdego z inwestorów – daje nam to ogromną przewagę rynkową” – dodał prezes.

Wcześniej podano, że January Ciszewski – przedsiębiorca, inwestor indywidualny, poprzez spółkę JR Holding ASI, zakupił akcje T-Bull. Na taki sami krok zdecydował się także Artur Błasik – inwestor giełdowy oraz prezes Inwestorzy TV. Równocześnie zostało zawarte porozumienie akcjonariuszy pomiędzy Januarym Ciszewskim, Arturem Błasikiem, a założycielami spółki. JR Holding ASI jest m.in. w trakcie wprowadzania Ekipy Friza na parkiet giełdowy.

Pozyskanie dwóch nowych, strategicznych partnerów biznesowych w postaci akcjonariuszy spółki jest dla nas gigantycznym krokiem naprzód. Z jednej strony stabilizuje on naszą pozycję rynkową, z drugiej otwiera ogrom potencjałów i możliwości. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami i dzięki ogromnemu doświadczeniu każdej ze stron, T-Bull stoi na drodze do sukcesu” – skomentował prezes T-Bull.

Spółka razem z nowymi akcjonariuszami tworzy biznesową grupę, która dzięki szerokiej wiedzy w sektorze tworzenia gier i potencjale znacznego zwiększenia spektrum podejmowanych działań ma na celu zdecydowanie umocnić swoją pozycję w sektorze gamingowym na GPW. Jednym z działań, które T-Bull rozpoczął już w zub. roku było podpisanie listu intencyjnego z Ekipą Friza. To działanie pokazuje potencjał współpracy nowych akcjonariuszy ze spółką oraz wspólną, długofalową wizję dla T-Bull, stwierdził prezes.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments