Wrocławski deweloper przystąpił do realizacji opublikowanej kilka dni temu rozszerzonej strategii rozwoju na lata 2020-2022.

T-Bull S.A. podpisał z inwestorem pierwszą umowę wykonawczą, zgodnie z opublikowaną ostatnio rozszerzoną strategią rozwoju na lata 2020-2022. Tym samym Spółka przystąpiła do przygotowania zapowiedzi Projektu nr 1, która zostanie wkrótce zaprezentowana na platformie Steam. Zarząd w komunikacie giełdowym zapowiedział, że na podstawie analizy popytu podejmie decyzję o rozpoczęciu produkcji pełnej wersji gry.

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull rozszerza strategię rozwoju na lata 2020 -2022

„W pierwszym projekcie chcemy wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia zdobyte przy grach motoryzacyjnych. Nie będzie to port żadnej z naszych gier mobilnych, ale chcemy być blisko tematów, w których dobrze się czujemy”  – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull: „Chcemy dywersyfikować źródła przychodów”

„Dzięki osadzeniu naszego nowego symulatora w znanej nam i naszym użytkownikom tematyce, będziemy mogli maksymalnie wykorzystać efekty crosspromocji. Pozwoli nam to zagospodarować dotychczas zbudowaną społeczność fanów. Dzięki możliwościom platformy Steam oraz mediom społecznościowym, planujemy dodatkowe i dotychczas przez nas niewykorzystywane intensywne działania marketingowe, które pomogą nam zdobywać nowych graczy i budować z nimi trwałe relacje” – dodaje Damian Fijałkowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments