Marka Philips TV & Sound wprowadziła możliwość testowania swoich najnowszych modeli telewizorów z wyjątkową technologią Ambilight w domowym zaciszu. Jeżeli telewizor nie spełni naszych oczekiwań, zgodnie z zasadami akcji Satysfakcja Gwarantowana możemy go oddać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Aby skorzystać z promocji należy do 30 września 2020 kupić telewizor Philips z technologią Ambilight z rocznika 2020 oraz zarejestrować produkt po zakupie na stronie internetowej producenta. Jeżeli sprzęt nie spełni oczekiwań, można go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny.

Promocja obejmuje wszystkie modele wyposażone w technologię Ambilight z 2020 roku –  w tym następcę popularnej serii Performance 8535 oraz wyróżniony nagrodą EISA Best Buy OLED 2020-2021 OLED 805, a także 855 i 935. W promocji biorą udział punkty sprzedaży sieci Media Expert, Euro RTV AGD, Komputronik, Morele, Neonet oraz X-KOM.

Ambilight jest autorską technologią marki Philips. Jest to zaawansowany system diod LED zamontowanych z tyłu telewizora, które rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Wokół urządzenia powstaje barwna i efektowna poświata, dzięki której ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości, a widzowie mogą poczuć się jak w środku akcji.  Ambilight zapewnia dodatkowe źródło światła, sprawiając, że wzrok widza nie skupia się wyłącznie na jednym jasnym punkcie.