Play zapewnia klientom wolność wyboru oraz szeroki dostęp do najwyższej jakości usług i produktów z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Potwierdzeniem tych działań jest wprowadzenie do oferty smartfonów marki HONOR, które są dostępne w atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów Play.

Fioletowy operator dodał do swojej oferty nowoczesne smartfony marki HONOR, modele HONOR Magic6 Lite, HONOR Magic6 Pro, HONOR Magic V2 oraz HONOR 90. Nowe smartfony w ofercie Play to jeszcze szerszy wybór dla klientów, dzięki czemu każdy może zdecydować się na takie urządzenie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Z okazji premiery i wprowadzenia nowej marki do oferty Play przygotował niezwykle atrakcyjną cenę na model HONOR Magic6 Lite przy zakupie z abonamentem. W wyjątkowej ofercie Play ten model dostępny jest w abonamentach Play L 5G oraz Play HOMEBOX 5G za jedyne 949 zł, które można rozłożyć na wygodne raty 0% spłacane razem z fakturą za usługi.

Modele HONOR w Play są dostępne w atrakcyjnej cenie, a dodatkowo klienci zdecydowani na zakup mogą liczyć na ciekawe zestawy z dodatkowymi urządzeniami w prezencie!

Są to następujące zestawy:

  • smartfon HONOR Magic6 Pro z tabletem HONOR Pad 8
  • smartfon HONOR Magic V2 z tabletem HONOR Pad 9
  • smartfon HONOR 90 ze smartwatchem HONOR Watch 4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments