Polskie oprogramowanie Lease Commander zdobywa pierwszych klientów za granicą. Z aplikacji zaczęły korzystać właśnie sklepy znanej sieci Yves Roche w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii.

Rozwiązanie stworzone przez prawników z Rzeszowa w sumie obsługuje już 250 sklepów tej firmy, także w Polsce. System porządkuje informacje z umów najmu. Dostarcza wiedzy potrzebnej do zarządzania lokalizacjami. Jak wskazują twórcy, rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem oraz raportowaniem danych z dokumentów najmu. Twórcy oprogramowania z rzeszowskiej kancelarii Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Sp. K. negocjują kolejne zagraniczne kontrakty.

Yves Rocher to francuska marka kosmetyczna wywodzącą się z La Gacilly w Bretanii, która od ponad 60 lat jest ekspertem w dziedzinie roślinnej pielęgnacji. Firma opiera swoją działalność na unikalnym modelu biznesowym. Kontroluje cały proces powstawania kosmetyków: od hodowli roślin przez produkcję we własnych zakładach po dystrybucję wyłącznie poprzez sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, a także sprzedaż online. Yves Rocher posiada w La Gacilly w Bretanii ponad 60ha własnych ekologicznych pól uprawnych. Jest też właścicielem 4 zakładów produkcyjnych. Dwa lata temu Yves Rocher zdecydowało się na korzystanie z aplikacji Lease Commander w Polsce. Teraz z polskiej aplikacji zaczęły także korzystać sklepy w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii.

W Europie Centralnej i Wschodniej firma Yves Rocher jest obecnie zarządzana jako klaster 5 krajów, reprezentujący prawie 250 sklepów detalicznych. Z tego powodu szukamy rozwiązań, które uczynią naszą codzienną pracę bardziej wydajną i prostą. Jest to jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy się korzystać z Lease Commander. System pomaga nam zbierać i zarządzać najmem powierzchni w jednolity sposób. Aplikacja działa we wszystkich lokalnych językach oraz po angielsku i nasi menedżerowie mogą z łatwością przetwarzać ważne informacje w całym klastrze, co usprawnia przepływ informacji i ułatwia proces podejmowania decyzji.  skomentował Jan Kletensky z Yves Roche, Dyr. Regionalny na Wschodnią i Centralną Europę.

Mec. Diana Knapczyk, wspólnik rzeszowskiej kancelarii Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Sp. K

W Polsce z naszego rozwiązania korzysta już kilkanaście firm, między innymi znane sieci handlowe oraz galerie handlowe. Nowa wersja aplikacji ułatwia hybrydowe zarządzanie w skali międzynarodowej, bo wskazani użytkownicy z jednego kraju mają możliwość podglądu i procesowania danych z innego kraju, i to we własnym języku albo w języku angielskim. Aplikacja umożliwia też integrację z systemem finansowo-księgowym klienta. Dzięki temu jej użytkownicy mogą łatwo monitorować i porównywać takie KPI jak sprzedaż na metr kwadratowy czy OCR, także w różnych krajach. Obecnie jesteśmy w trakcie negocjowania kontraktów za granicami Polski z kolejnymi firmami. komentuje Mec. Diana Knapczyk, wspólnik rzeszowskiej kancelarii Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Sp. K.

Oprogramowanie Lease Commander gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych i najbardziej aktualnych warunków umów najmu. Dane pogrupowane są w jednolity, przejrzysty sposób. Można nimi w łatwy sposób i kompleksowo zarządzać dzięki możliwości tworzenia rozmaitych zestawień i porównań. Informacje istotne można weryfikować w oparciu o podgląd fragmentu rzeczywistej, podpisanej umowy.

Dodatkowo, system posiada szczegółowe kalendarium terminów, wspomagane przez zestaw powiadomień i alertów. Dzięki dopasowaniu się do uniwersalnych dla branży retail i real estate praktyk handlowych, serwis może pracować w większości krajów na świecie. Aktualnie do wyboru jest 6 wersji językowych. Aplikacja jest rozwiązaniem klasy SaaS i nie wymaga po stronie klienta ani instalacji ani budowy dedykowanej infrastruktury. Można z niej korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments