Kosmiczna spółka zmienia nazwę na SatRev. Oficjalna zmiana nazwy jest częścią procesu ujednolicenia wizerunku firmy w skali globalnej i jest zgodna z jej planem rozwoju. Obecnie spółka pracuje nad projektami w różnych częściach świata, a do końca przyszłego roku planuje podwoić zatrudnienie.

SatRev to wiodący polski podmiot w sektorze kosmicznym wspierany przez Virgin Orbits. Firma pracuje nad wieloma projektami na całym świecie, które łącznie mają doprowadzić do powstania konstelacji nanosatelitów i rozmieszczenia ponad 1500 obiektów do obserwacji Ziemi w czasie rzeczywistym do 2026 r. Tym samym spółka chce stać się jednym z głównych globalnych graczy w sektorze kosmicznym.

Zmiana nazwy na SatRev to jeden z elementów naszej strategii. Firma dynamicznie się rozwija i realizuje wiele ciekawych projektów. W związku z tym prowadzimy obecnie rekrutację na kilka nowych stanowisk do zespołów technicznych, sprzedażowych i kadrowych. Znajdujemy się w fazie szybkiego rozwoju. Do końca przyszłego roku podwoimy liczbę pracowników. — komentuje Grzegorz Zwoliński, prezes i współzałożyciel SatRev.

Wśród głównych projektów realizowanych przez SatRev znajdują się: nowy projekt realizowany przy wsparciu Virgin Orbits, dostawa platformy satelitarnej CubeSat 6U w ramach inicjatywy Australijskiej Sieci Produkcji Kosmicznej oraz opracowanie rozwiązania do analizy obrazów satelitarnych dla rządu Omanu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments