Rusza przedsprzedaż telewizorów LG OLED, która potrwa do 31 marca. Klienci będą mogli otrzymać między innymi konsolę Xbox Series X z dodatkowym kontrolerem, grami i dostępem do Game Pass, bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN7 lub FN4, a nawet ultrabooka LG Gram 14”.

Dla osób, które dokonają zakupu telewizora LG OLED do końca marca, przygotowano także bezpłatną dostawę i instalację telewizora. Przedsprzedaż będzie prowadzona w sklepach: Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Neonet, LG Brand Store w Warszawie i Wrocławiu oraz w sklepach specjalistycznych.

Jedź po zwycięstwo

Dla wszystkich klientów, którzy cenią najwyższą jakość obrazu oraz wyjątkowy design LG przygotowało promocję na modele z serii G1 Gallery Design. Decydując się na zakup modelu LG OLED G1 55” klienci będą mogli otrzymać konsolę Xbox Series X. Kupując LG OLED G1 w wersji 65-calowej otrzymają konsolę Xbox Series X oraz dwie gry i trzy miesiące dostępu do oferty Game Pass.

Więcej cali, więcej wrażeń

LG przygotowało również specjalną ofertę dla klientów, którzy szukają telewizora o dużej przekątnej ekranu. Decydując się na zakup telewizora z ekranem 77 lub 88-calowym klienci otrzymają w prezencie wyjątkowo lekkiego ultrabooka LG gram 14”.

Alfabet dźwięku i obrazu

Klienci, którzy zakupią w przedsprzedaży telewizor LG OLED C1 48”, jeden z modeli serii LG OLED B1 lub LG OLED A1 otrzymają darmową dostawę i instalację telewizora oraz słuchawki LG TONE Free FN4, w których o jakość dźwięku zadbała firma Meridian.

Wpada w oko i w ucho

Specjalna oferta została przygotowana również dla klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z modeli z serii LG OLED C1. Osoby, które w okresie przedsprzedaży wybiorą model C1 w rozmiarze 65 lub 55 cali otrzymają bezpłatny transport i instalację telewizora oraz bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN7. Słuchawki, poza znakomitym dźwiękiem od Meridian, charakteryzują się również unikalną funkcją samooczyszczenia za pomocą UV, a także aktywną redukcją szumów (ANC). Promocja wystartuje 10 marca i będzie trwała do końca miesiąca.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments