Cykl Call of Duty to marka sama w sobie. Już od 18 lat kolejne części wojennego shootera przyciągają rzesze fanów batalii lat minionych, współczesnych, a ostatnio również tych, które dopiero nadejdą. W Microsoft Store trwa promocja, podczas której kilkanaście instalmentów CoD można kupić nawet ponad 60 proc. taniej. Pora chwycić za broń!

Nieważne gdzie i kiedy

Jeżeli lubicie pierwszoosobowe strzelanki, musicie być za pan brat z Call of Duty. Od 2003 roku na rynku pojawiło się już łącznie kilkadziesiąt edycji, odsłon, dodatków, remasterów i rebootów z cząstką CoD z przodu. Niezależnie, czy jesteś miłośniczką lub miłośnikiem bitew Drugiej Wojny Światowej, zimnowojennych podchodów czy współczesnych interwencji na Bliskim Wschodzie lub nawet futurystycznych ataków, w tej sadze znajdziesz coś dla siebie.

Mało tego! Fani serii mogą sięgnąć po jej poszczególne tytuły dostępne w promocji niezależnie od posiadanej generacji Xbox. Każda z pozycji pójdzie na konsolach Xbox One i – oczywiście – na Xbox Series X|S.

Lock and Load – Łap okazję! Tylko do 15 marca aż 17 różnych pozycji z tego cyklu, dostępnych jest w okazjonalnej cenie. Dla przykładu fani korzeni serii mogą wylądować w Normandii za pośrednictwem CoD: WWII (cyfrowa wersja deluxe) dostępnej z 60 proc. zniżką. Z kolei na amatorów zimnowojennych potyczek czeka najnowsza odsłona CoD: Black Ops Cold War w wydaniu Zestawu Międzygeneracyjnego. Zawiera on wersje na: Xboxa One oraz ulepszoną na Xboxa Series X|S dla tych, którzy planują przesiąść się na nową generację. A to tylko pierwsze przykłady z brzegu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments