Marka Philips TV & Sound prezentuje premierowo nowe rozwiązania i modele telewizorów oraz zapowiada wprowadzenie w pierwszej połowie roku czterech nowych modeli bezprzewodowych słuchawek sportowych.

Nowe telewizory i udoskonalone technologie

Marka Philips TV & Sound zaprezentowała nowe telewizory oraz rozwiązania ze swojej oferty, które będą miały premierę w 2021 r. We wprowadzanych modelach OLED i MiniLED znajdziemy między innymi udoskonalony, wspomagany sztuczną inteligencją procesor obrazu P5 AI piątej generacji oraz obsługę standardu HDMI 2.1. Niezmieniona pozostaje znakomita jakość obrazu i dźwięku oraz dbałość o wzornictwo w europejskim duchu z wykorzystaniem takich materiałów jak skóra, metal czy tkaniny. Ponadto premierowe modele telewizorów zostały wyposażone w najnowszy, intuicyjny system operacyjny Android TV 10 oraz czterostronny system Ambilight, który dodatkowo zadba o pełnię wrażeń podczas wieczornych seansów. 

Wśród zaprezentowanych urządzeń znajdują się: 

  • Philips OLED 806/856
  • Philips 9636 Mini-LED
  • Philips 9506 Mini-LED
  • Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz
  • Philips DLED 85×6 z serii Performance

Procesor obrazu P5 piątej generacji z udoskonaloną technologią sztucznej inteligencji

TP Vision prezentuje kolejną generację procesora Philips P5 AI wspieranego przez sztuczną inteligencję. Nowe rozwiązanie zadebiutuje w 2021 r. wraz z wejściem na rynek modeli Philips OLED806/856 oraz wyposażonych w Ambilight Philips 9636 i Philips 9506, czyli pierwszych w ofercie marki telewizorów w technologii Mini-LED.

Opracowane wewnętrznie rozwiązania SI oparto na sieci neuronowej i uczeniu maszynowym, które analizują w czasie rzeczywistym obraz, optymalizując jego parametry na podstawie milionów próbek z ogromnej bazy danych rozwijanej przez specjalistów Philips TV & Sound oraz TP Vision od 30 lat. Algorytmy SI analizują wyświetlane treści klatka po klatce i poprawiają ich parametry w pięciu obszarach decydujących o jakości obrazu, takich jak kolory, kontrast, płynność ruchu, ostrość obrazu i poprawa materiału źródłowego, a także zapewniają lepszą równowagę między nimi. W efekcie obraz jest wyjątkowo realistyczny, naturalny i szczegółowy.

Nowe modele bezprzewodowych słuchawek sportowych

W pierwszej połowie roku marka Philips TV & Sound wprowadzi na rynek cztery nowe modele bezprzewodowych słuchawek sportowych. Wszystkie urządzenia wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania, trwałością i doskonałym dźwiękiem oraz dodatkowymi funkcjami dopasowanymi do potrzeb fanów aktywności fizycznej. Rozszerzając ofertę o kolejną linię produktów przeznaczonych do treningu, Philips TV & Sound zamierza stać się jedną z wiodących marek słuchawek sportowych.

Wprowadzenie do oferty kolejnej już linii słuchawek sportowych jest odpowiedzią Philips TV & Sound na aktualne zachowania i preferencje konsumentów. Według danych udostępnionych przez markę blisko dwie trzecie osób uprawiających sport korzysta z słuchawek podczas treningu, a dedykowane urządzenia stają się coraz bardziej poszukiwane. Nowe, bezprzewodowe modele Philips mają stanowić idealny wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia, od profesjonalnych sportowców po entuzjastów wysiłku na świeżym powietrzu.

Wśród zaprezentowanych modeli znajdziemy: 

  • Bezprzewodowe słuchawki douszne Philips A7306
  • Bezprzewodowe słuchawki sportowe Philips A6606
  • Bezprzewodowe słuchawki nauszne Philips A4216
  • Bezprzewodowe słuchawki douszne Philips A3206

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments