Polyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu „We. The Revolution”, wspólnie z Grupą PlayWay rozpocznie szeroko zakrojone działania marketingowe dotyczące gry Mech Mechanic Simulator.

Krakowska Spółka zamierza wykorzystać know-how Grupy do zwiększenia społeczności graczy wokół tytułu, aby zmaksymalizować jej potencjał sprzedażowy. W ramach najnowszej produkcji gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę mechanika oraz producenta wielkich maszyn znanych szerzej jako mechy. Premiera gry na platformach Steam, Humble Store oraz na konsolach PS4 i Xbox One odbędzie się na przestrzeni I kwartału 2021 r.

Rozgrywka przeniesie gracza do świata przyszłości, w którym mechanicy nie pracują już nad samochodami, lecz nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów. Na początku gracz będzie musiał sprawdzić się na naprawie prostszych modeli, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych egzemplarzy.

„Niedawno zapoznaliśmy się z finalną wersją Mech Mechanic Simulator. Naszym zdaniem gra może zainteresować graczy innych naszych produkcji, ale potrzebuje jeszcze czasu na polishowanie. Zamierzamy wesprzeć Polyslash w promocji tytułu wykorzystując kanały dotarcia oraz know-how Grupy PlayWay. Poprzez intensyfikację działań planujemy rozbudować community wokół tytułu oraz zwiększyć poziom WishListy, aby premiera gry była jeszcze większym wydarzeniem wśród graczy” – komentuje Krzysztof Kostowski, Prezes Zarządu Grupy PlayWay.

Tytuł pozwoli graczom na szerokie spektrum napraw i modyfikacji mechów. Poszczególne części maszyn mogą  zostać pomalowane, odrdzewianie, zespawane, a nawet stworzone od nowa. Zniszczone elementy, niemożliwe do zreperowania mogą zostać sprzedane na złom albo przetopione i wykorzystane do stworzenia zupełnie nowego elementu, którego konkurencja nie dostanie w żadnym sklepie. 

„W ramach rozgrywki gracz będzie musiał poprowadzić własny warsztat i zarządzać nim w sposób, który pozwoli utrzymać się na rynku zdominowanym przez olbrzymie korporacje. Oczekiwania klientów będą wzrastały wraz z każdą wykonaną usługą, dlatego do jego obowiązków będzie zaliczało się także ulepszanie miejsca pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i części. Prawdziwe wyzwanie zacznie się jednak w momencie, kiedy gracz rozwinie swój warsztat wystarczająco, aby zacząć wysyłać mechy na specjalne misje i zakupi pierwszego robota na własność” – mówi Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

„Gra ma szansę osiągnąć większy sukces komercyjny niż wydany w zeszłym roku We. The Revolution, dlatego wspólnie z PlayWay zamierzamy zintensyfikować działania promocyjne. W związku z tym premiera gry na PC będzie miała miejsce nieco później niż pierwotnie zakładaliśmy. Odbędzie się ona mniej więcej w tym samym czasie co wersje konsolowe”
dodaje Dawid Ciślak.

Premiera Mech Mechanic Simulator została przewidziana na I kwartał 2021 roku. Wówczas gra trafi zarówno na platformy Steam i Humble Store, ale także na konsole PS4, Xbox One oraz Nintento Switch

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments