Firma MindManager rozszerza swój pakiet narzędzi wizualizacyjnych, które pozwalają użytkownikom przejść od zamysłu do gotowego planu, projektu lub procesu. Nowe programy MindManager for Microsoft Teams i MindManager Windows 21 zwiększają produktywność zespołów, ułatwiają współpracę i pozwalają dobrze zgrać działania w celu podejmowania bardziej świadomych decyzji i osiągania sukcesów.

„W pracy zespołowej często przeszkadza rozproszenie informacji oraz ograniczony wgląd w działania pozostałych członków grupy. Ten brak spójności może prowadzić do zastoju prac, kiepskiej komunikacji oraz trudności w realizacji strategii i planów” – mówi Blair Young, starszy dyrektor ds. produktów MindManager.

„Pakiet MindManager zawiera narzędzia do porządkowania danych, śledzenia projektów i prezentacji informacji, które usprawniają współpracę oraz komunikację, aby nikt niczego nie przeoczył” – dodaje Blair Young. 

Subskrybenci mogą teraz otrzymać uzyskują dostęp do pełnego pakietu produktów MindManager, w tym do intuicyjnych narzędzi do wizualizacji, zwiększających produktywność i ułatwiających współpracę: 

 • NOWY program MindManager Windows 21: Przekształcaj informacje w poglądowe diagramy ułatwiające podejmowanie działań dzięki lepszym możliwościom wizualizacji.
 • MindManager for Mac 13: Porządkuj dane i informacje, a także korzystaj z możliwości dostępnych jedynie w systemie macOS.
 • NOWA aplikacja MindManager for Microsoft Teams: Wspólnie edytuj mapy, zarządzaj panelami zespołu oraz sprawuj kontrolę nad zadaniami i projektami z poziomu usługi Microsoft Teams.
 • ULEPSZONY MindManager Snap: Przechwytuj łącza, obrazy i nie tylko bez względu na miejsce i czas. Usprawnij współpracę w zespole dzięki nowej możliwości odbierania i udostępniania przechwyconych treści w obrębie grup użytkowników za pośrednictwem aplikacji, przeglądarki Chrome lub urządzenia mobilnego.
 • ULEPSZONA aplikacja MindManager Go Mobile Viewer: Wyodrębnij najważniejsze tematy dzięki zaawansowanym filtrom i możliwościom wyszukiwania — teraz z obsługą narzędzia MindManager Snap dla wielu użytkowników. Dostępna dla systemów iOS i Android.
 • Funkcja Co-Editing (dostępna jedynie w systemie Windows): Przeprowadzaj bezpieczne sesje współpracy w chmurze w czasie rzeczywistym. Goście mogą uczestniczyć na platformach Windows i Mac, a do dołączenia do rozpoczętej przez innego użytkownika sesji Co-Editing nie jest wymagana licencja MindManager.

Nowy program MindManager Windows 21 oferuje integrację z programami i platformami, na których bazują przedsiębiorstwa. Aktualizacje ułatwiają centralizację danych i zebranie w jednym miejscu wspólnej wiedzy zespołu.

 • NOWE możliwości importu i eksportu: Importuj i eksportuj wszelkie obsługiwane typy plików, w tym pliki programów Microsoft Word, Excel i Project, do i z usług OneDrive, Dysk Google, SharePoint, Box i Dropbox.
 • ZMODERNIZOWANY eksport do pliku Microsoft Word: Korzystaj z większej elastyczności i większych możliwości dostosowywania eksportu do pliku Microsoft Word niezależnie od obecności jego natywnej instalacji.
 • ULEPSZONE slajdy i prezentacje: Twórz diagramy na pojedynczych slajdach i dodawaj informacje z wielu map, zarówno przechowywanych lokalnie, jak i w chmurze.
 • NOWE akceleratory tekstowe: Dodawaj do tematów zasoby i znaczniki poprzez wpisanie ich nazwy poprzedzonej znakiem „@” lub „#”.
 • NOWY styl informacji o temacie: Lepiej kontroluj sposób wyświetlania informacji w programie MindManager Windows i aplikacji MindManager for Microsoft Teams. Dzięki nowemu układowi informacje o temacie są teraz bardziej przejrzyste, zwięzłe i oferują większe możliwości personalizacji.
 • NOWE karty informacji o temacie: Ukryj informacje dodatkowe, aby uporządkować mapy, zachowując przy tym łatwy dostęp do wszystkiego. Przeciągaj i upuszczaj informacje z kart na tematy i na odwrót.
 • NOWE kształty obiektów: Zmaksymalizuj siłę oddziaływania swoich diagramów dzięki kształtom zgodnym ze standardami branżowymi, takim jak strzałki blokowe, szewrony, równoległoboki i trapezy.
 • NOWE zaawansowane rozszerzenia schematów blokowych: Przedstaw dane w bardziej atrakcyjny sposób dzięki usprawnionym możliwościom określania relacji oraz uprość złożone schematy blokowe dzięki uskokom linii, w tym łukom, mostkom i przerwom.
 • ULEPSZONA użyteczność i produktywność: Odkryj ponad 30 usprawnień, takich jak oznaczanie zasobów kolorami, uproszczone przewijanie w poziomie, przyciąganie obiektów do siatki z możliwością dostosowania i wiele więcej.
 • ULEPSZONA funkcja Map Roll Ups: Gromadź dane z wielu źródeł — dzięki Map Roll Ups (mapom zbiorczym) użytkownicy mogą łączyć ze sobą pojedyncze tematy i całe struktury tematów z różnych map niezależnie od lokalizacji pliku, tworząc jeden główny diagram.

Dostępność pakietu produktów MindManager

Nowością jest dostępność programu MindManager Windows 21 w językach angielskim, chińskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, japońskim, rosyjskim i hiszpańskim, zarówno w formie licencji stałej, jak i subskrypcji. Oferta subskrypcji obejmuje możliwość korzystania z pełnej linii produktów wchodzących w skład pakietu MindManager dla Windows.

Aplikacja MindManager for Microsoft Teams jest już dostępna do bezpośredniego pobrania dla klientów korzystających z subskrypcji Enterprise I jest już dostępna Microsoft AppSource.

Funkcja Co-Editing jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy pakietu MindManager dla Windows w ramach subskrypcji, jako dodatek do zakupu dla klientów korporacyjnych, którzy mają opcję MindManager Software Assurance and Support (MSA), lub dla indywidualnych posiadaczy licencji MindManager Windows z programem mechanizmu uaktualnień.

Pakiet MindManager Enterprise obejmuje programy MindManager Windows 21, MindManager for Mac 13, MindManager Reader (Windows i Mac) oraz aplikację MindManager Server App for SharePoint. Dostępny dla zespołów liczących co najmniej pięć osób pakiet MindManager Enterprise oferuje uproszczoną konfigurację administratora oraz możliwości ścisłej integracji z programami Microsoft Office, Project i SharePoint. Funkcje nadzorowania treści zapewniają ochronę wrażliwej zawartości mapy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments