Wrocławski deweloper ósmy miesiąc 2020 roku może uznać za udany. Aplikacje rodzimego studia były pobierane na całym świecie prawie 6,5 miliona razy. Za ponad 45% tego wyniku odpowiada tytuł skierowany do miłośników wirtualnych wyścigów motocyklowych, czyli gra Moto Rider GO

Sierpień 2020 to zdecydowanie miesiąc aplikacji Moto Rider GO. Gra została pobrana prawie 3 miliony razy. Najczęściej działo się to  na terenie Brazylii (37%), Turcji (11%) i USA (4.5%).  

„Prawie 3 miliony pobrań Moto Rider Go w sierpniu to bardzo dobry wynik pokazujący, że cały czas tytuły, który prężnie rozwijamy, przyciągają nowych fanów mobilnej rozrywki. Wychodząc z naszymi grami szerzej tak jak np. na Nintendo Switch, nie zapominamy o community, które jest dla nas najcenniejszą rzeczą, jaką jako deweloper możemy zgromadzić wokół swojego portfolio” – zapowiada Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

ZOBACZ TAKŻE: Zrelaksuj się z nową grą studia T-Bull

Na uwagę w wynikach finansowych firmy za sierpień 2020 zdecydowanie zasługuje również seria Top Speed. Pierwsza część kultowych wyścigów została pobrana ponad 650 tysięcy razy. Najczęściej gra była instalowana w Indiach, Indonezji i Brazylii. Druga część tej serii, czyli Top Speed 2 utrzymuje wysoką kwotę, jaką średnio użytkownicy przeznaczają na ten tytuł. W sierpniu 2020 roku średnio było to prawie 7.5$

Sposób działania i realizacja polityki, jaką Spółka przyjęła, rozwijając swoje portfolio, okazuje się cały czas pozytywnie zaskakiwać. Wrocławianie, podczas tworzenia nowych gier lub wdrożeniom na nowe platformy nieustannie rozwijają znane i lubiane aplikacje.

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull przekroczył 0,5 mld pobrań swoich gier

W najbliższym czasie deweloper planuje kilka kluczowych aktualizacji, które urozmaicą kolejne sesje mobilnej rozrywki. Między innymi dzięki takim działaniom w lipcu 2020 Spółka przekroczyła pół miliarda pobrań całego portfolio. Prognozy na podstawie miesięcznych ilości pobrań pozwalają już teraz myśleć o kolejnych dużych liczbach.