LivUp, jeden z najszybciej rozwijających się przedstawicieli polskiego rynku najmu instytucjonalnego, na początku października br. został najemcą Zaułka Piękna. Jest to nowoczesny biurowiec położony w samym centrum Warszawy, przy ul. Pięknej. Nowe biuro LivUp o powierzchni prawie 250 mkw. zapewni przestrzeń do pracy dla 20 osób. Przy wyborze nowej lokalizacji wparcie doradcze zapewniło JLL. Firma Tétris, spółka zależna JLL, odpowiedzialna za projektowanie i aranżację wnętrz nieruchomości komercyjnych, również wspierała LivUp w procesie zmiany lokalizacji biura.

LivUp jest jednym z pierwszych inwestorów i operatorów na polskim rynku najmu instytucjonalnego, zarządzający obecnie ponad 750 lokalami mieszkalnymi w Warszawie i Krakowie. Jako część Aurec Capital, cenionej międzynarodowej grupy inwestycyjnej, LivUp specjalizuje się w budowaniu autentycznych relacji między najemcami.

Celem firmy jest zapewnienie niezrównanych warunków mieszkaniowych, płynnie łącząc współczesny komfortowy styl życia, doskonałe lokalizacje i wyjątkową obsługę klienta. LivUp sukcesywnie powiększa portfel projektów w sektorze PRS. Spółka aktywnie poszukuje projektów inwestycyjnych w Warszawie oraz w Krakowie, a także w innych największych miastach regionalnych w Polsce. Celem firmy jest zwiększenie portfela mieszkań do kilku tysięcy.

Zaułek Piękna jest 9-kondygancyjnym biurowcem klasy A, oddanym do użytku w 2005 roku. Obiekt oferuje 7 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Konstrukcja budynku umożliwia funkcjonalną aranżację powierzchni w każdym z lokali biurowych. W biurowcu znajdują się 102 miejsca parkingowe. Obiekt wykończony jest w wysokim standardzie i charakteryzuje go kameralność w samym centrum stolicy.

Znajduje się w urokliwej okolicy kamienic pamiętających przedwojenny okres rozkwitu Warszawy, w której zlokalizowanych jest wiele obiektów gastronomicznych, w tym Hala Koszyki. Jest również świetnie skomunikowany – w niedalekiej odległości znajduje się stacja metra Politechnika oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe.

Bardzo cieszy nas fakt, że przy wyborze nowej przestrzeni biurowej zaufała nam firma, która sama działa w branży nieruchomości. Z pewnością jest to potwierdzenie wysokiego profesjonalizmu i doświadczenia naszego zespołu. Wierzymy w to, że nowa lokalizacja będzie odpowiadała naszemu klientowi i pozostanie w niej przez dłuższy czas. Warto również podkreślić wyjątkowość budynku Zaułek Piękna. Został oddany do użytkowania w 2005 roku, a do dziś jego ponadczasowa architektura i jakość doceniane są przez najemców. Budynek ten wciąż konkuruje z najnowszymi biurowcami w centrum Warszawy. – mówi Jakub Sylwestrowicz, Senior Director, Head of Tenant Representation, JLL.

Za projekt wnętrza nowego biura LivUp odpowiada warszawska pracownia architektury wnętrz IDSTUDIO.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments