Niemal 84 mln zł netto otrzyma ERBUD za kompleksowe wykonanie Izera Parku w Świeradowie-Zdroju.

W ramach pozyskanego zlecenia budowlana spółka postawi pięć budynków, w których znajdzie się łącznie 161 apartamentów. Dodatkowo powstaną części wspólne oraz udogodnienia takie, jak recepcja, przestrzeń coworkingowa, strefa saun czy narciarnia. Projekt Izera Park Świeradów nawiązuje do tradycyjnych elementów architektury regionu, łącząc naturalny granit, świerkowe deski i ciepły beż. Zleceniodawcą jest Proxin Świeradów.

To projekt dla klientów, którzy cenią funkcjonalność, estetykę i najwyższą jakość wykonania. ERBUD jest właściwym wyborem, aby im to zapewnić. Naszym priorytetem od zawsze jest realizacja projektów na wysokim poziomie, bez niepotrzebnych kompromisów i dróg na skróty. To doceniają inwestorzy, szczególnie wtedy, kiedy, tak, jak teraz, rynek jest trudny i trzeba zaoferować klientom końcowym coś, co wyróżni daną inwestycję wśród konkurencji. – podkreśla Jacek Leczkowski, wiceprezes ERBUD-u. ​

Kontakt na wybudowanie Izera Parku, to jeden z większych pozyskanych przez giełdową firmę w ostatnich miesiącach. Termin jego realizacji to październik 2025 roku.
W portfelu Grupy kontrakty kubaturowe są obecnie warte ponad 1,2 mld zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments