Rage Quit Games, na największą polską konferencję branżową — GIC, przygotował szereg atrakcji dla potencjalnych pracowników studia. Popularny twórca mobilnych gier RPG, w dniach 22 – 24.10 zorganizuje konkursy z nagrodami oraz zaserwuje firmowe piwo.

Stanowisko Rage Quit Games w ramach będzie znajdowało się tuż przy wejściu do Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się tegoroczny Game Industry Conference. Na największą w Polsce konferencję branży gamedev, twórca gier mobilnych przygotował stanowisko rekrutacyjne oraz szereg atrakcji. Jedną z nich będzie wyjątkowe Happy Hour, w ramach którego spółka będzie serwować jedyne w swoim rodzaju piwo. Złocisty trunek będzie rozdawany między 15:00 a 16:00 w sobotę, 23.10.

Jesteśmy najszybciej rosnącym twórcą gier mobilnych w regionie i pragniemy silnie zaakcentować to również na jednym z najważniejszych wydarzeń w tej części Europy. W trakcie Game Industry Conference pokażemy najważniejsze cechy Rage Quit jako pracodawcy — wyjątkowość realizowanych przez nas projektów oraz jedyny w swoim rodzaju zgrany zespół. Aby podkreślić naszą obecność na konferencji, w sobotę między 15:00 a 16:00, będziemy serwować naszym gościom Rage Quitowe piwo, przygotowane dla specjalnie nas przez Browar Gzub. — komentuje Maciej Śliwiński, PR & Branding Specialist spółki.

Tegoroczna konferencja GIC jest wyjątkowa dla Rage Quit Games — w ostatnich miesiącach firma rozpoczęła skalowanie swojego biznesu. Twórca popularnych mobilnych gier RPG poinformował ostatnio o przekroczeniu granicy 150 milionów pobrań swoich tytułów. W związku z tym spółka poszukuje utalentowanych programistów, szczególnie w zakresie silnika Unity oraz in-game economy.

Wśród innych działań organizowanych przez Rage Quit Games na GIC jest konkurs popularnych gier Arcade. W ramach konkursu przygotowanego we współpracy z Roboto Global, do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. konsole Nintendo Switch Lite oraz Xbox Series X.

Wspólnie z Roboto Global będziemy prowadzić konkurs oldschoolowych gier na automatach Arcade. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę dla zebranych, dlatego stawiamy na klasyki. Nagrodami na obu stanowiskach będą konsole Nintendo Switch Lite oraz główna nagroda w postaci Xbox Series X. O jak najlepszy wynik, a co za tym idzie nagrody rzeczowe, będzie można walczyć przez dwa dni — w piątek oraz sobotę. — kończy Śliwiński

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments