IFS Connect – Cloud Day 2021: Technologia wspierająca rozwój

Przyszłość rozwiązań chmurowych w kontekście biznesowym, najnowsze trendy w automatyzacji procesów oraz wartości, które budują przewagę konkurencyjną to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone podczas pierwszej edycji IFS Connect 2021.

Już 27 października br. startujemy z nowym cyklem IFS Connect, który mamy nadzieję, wpisze się w krajobraz krajowego rynku aplikacyjnego. Będziemy dyskutować o zmieniającej się sytuacji po pandemii. O wyzwaniach związanymi z łańcuchami dostaw. O tym, czy warto planować strategicznie? Jeżeli tak, to w jakiej perspektywie? Eksperci podzielą się z państwem informacjami o tym, jak rozwiązania IFS Cloud mogą wspierać firmy. – powiedział Marek Głazowski, prezes IFS w rozmowie z ISBnews.TV.

ISBtech jest partnerem medialnym wydarzenia.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona. Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 tys. przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 tys. użytkowników reprezentujących m.in. branżę produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments