ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, której pełna wersja zadebiutowała 10 czerwca 2021 roku na platformie Steam.

DRIFT21 to nasz najważniejszy projekt, który udoskonalamy wspólnie ze społecznością graczy. Gra została uzupełniona o nowy silnik typu Boxer, do którego przygotowano wiele części tuningowych i wyzwań garażowych. Dodatkowo gracze mogą liczyć na usprawnienia takie jak możliwość dostosowania ustawień kamery, dokładniejsze zarządzanie samochodami w wirtualnym garażu czy poprawione wsparcie dla przeglądarki serwerów. – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Na początku października, ECC Games pozyskało licencję na samochody marki Toyota, dzięki czemu poszerzono grono marek dostępnych w DRIFT21. W ramach najbliższej zaplanowanej dużej aktualizacji gry, do końca roku Spółka udostępni jeden z modeli Toyoty.

Cieszymy się, że udało nam się dołączyć do elitarnego grona producentów gier posiadających licencjonowane samochody. Podnosi to prestiż tytułu i potwierdza jego wysoką jakość, której wymagają producenci samochodów i właściciele IP. Praca wykonana przy grze DRIFT21, uzyskane doświadczenie i kontakty znacząco ułatwią pozyskanie licencji do kolejnych tytułów. – dodaje Wątrucki.

ECC Games dotychczas pozyskał licencje do wszystkich najważniejszych i najpopularniejszych marek samochodów występujących w zawodach i zlotach driftingowych między innymi: Subaru, BMW, Mazda, Nissan, Ford.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments