ZEN.com – fintechowe narzędzie zakupowe – wprowadza konta z polskimi numerami IBAN.

Dzięki temu będą one traktowane jako polskie, a polscy klienci będą mogli realizować przelewy szybciej, bez ponoszenia dodatkowych opłat. W wyniku wdrożenia nowej funkcjonalności każdy klient ZEN.com otrzyma indywidualne konto w PLN z polskim numer IBAN, które może szybko zasilać wykorzystując lokalne metody płatności, takie jak np. Elixir, Express Elixir czy Sorbnet. Projekt jest realizowany dzięki współpracy ZEN.com z Alior Bank.

Dzięki nowym kontom przelewy z polskich banków są traktowane jako krajowe, co sprawia że nie generują dodatkowych kosztów oraz są realizowane niezwłocznie – najpóźniej następnego dnia roboczego. Pozwala to jeszcze łatwiej używać ZEN.com na co dzień, np. do otrzymywania wynagrodzeń – zupełnie jak na dowolne konto w każdym z polskich banków.

Użytkownicy ZEN.com wielokrotnie pytali o konta z polskim numerem IBAN – była to najczęściej zgłaszana przez nich potrzeba. Wiemy, że to kwestia wygody, dlatego potraktowaliśmy to priorytetowo. Dzięki temu z końcem marca z sukcesem wprowadziliśmy nową funkcjonalność. To tylko pierwszy element wdrażania nowych funkcjonalności wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – już pracujemy nad kolejnymi, które  będziemy regularnie wdrażać – mówi Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.com.

Konta z polskim numerem IBAN są udostępniane wszystkim, którzy podczas zakładania konta legitymowali się dokumentem z Polski lub posiadają polski adres. Na usłudze skorzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Zmiana nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami dla użytkowników.

Użytkownicy ZEN.com mogą korzystać z szeregu benefitów, czyniących poruszanie się w świecie płatności jeszcze łatwiejszym. Głównymi z nich są m.in. dodatkowa roczna gwarancja producenta na zakupione produkty, cashback w wysokości 15% wartości zakupionych produktów czy brak chargeback dla przedsiębiorców.

ZEN.com jest międzynarodową firmą fintech posiadającą licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez centralny bank Litwy, potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego na świadczenia usług finansowych na 31 rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Misją firmy jest zapewnienie konsumentom i przedsiębiorcom spokoju ducha w zarządzaniu ich pieniędzmi i transakcjami zakupowymi. Aby to osiągnąć firma oferuje kompleksowy pakiet cyfrowych produktów i usług, takich jak karta płatnicza, konto wielowalutowe, platforma płatności online oraz powiązane z nimi wyjątkowe korzyści i dodatkowa ochrona transakcji zakupowych. Usługi te są dostępne dla użytkowników za pośrednictwem aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego online. Firma została założona przez Dawida Rożka, twórcę międzynarodowego sukcesu portalu aukcyjnego dla graczy z 20 milionami klientów, i rozwija się przy strategicznym wsparciu Mastercard.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments