Adam Dyszkiewicz dołącza do zespołu Lenovo Polska

Do polskiego oddziału Lenovo dołączył Adam Dyszkiewicz. Objął stanowisko Business Development Managera & Solution Evangelist. Adam będzie się skupiał m.in. na rozwoju sprzedaży portfolio urządzeń dedykowanych do biznesu marki Lenovo.

Adam Dyszkiewicz posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży IT, gdzie zajmował stanowiska w obszarze sprzedaży, zarządzania produktem, marketingu i Services. Adam przeszedł do zespołu Lenovo z Fujitsu, gdzie w ostatnim czasie był odpowiedzialny za dystrybucję i rozwój sprzedaży rozwiązań Data Center oraz edukację rynku.

Swoje doświadczenie wykorzysta do rozwoju sprzedaży oferty biznesowej Lenovo, a także poszerzania wiedzy Klientów i Partnerów firmy na temat portfolio produktów, dostępnych usług oraz  rozwiązań Lenovo. Ponadto będzie też wspierał bezpośrednio sprzedaż, aby zmaksymalizować wyniki marki Lenovo w Polsce. 

Adam Dyszkiewicz posiada dyplom magistra inżyniera Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyka oraz ukończył wyższe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments