Nagrodzona Paszportem Polityki w kategorii “Kultura Cyfrowa” polska gra Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest zmierza na konsole Xbox One, One S i One X, a także Xbox Series S i Series X w trybie wstecznej kompatybilności. Tytuł jest pierwszą w historii adaptacją legendarnego papierowego RPG z uniwersum World of Darkness. 

W Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest gracz wciela się w Maię, która – poszukując informacji o swoich przodkach – odkrywa mroczne, rodzinne sekrety. Przygoda, której stanie się bohaterką, jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z Białowieży, z okresu protestów przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej.

Heart of the Forest trafi na konsole Xbox już 24 lutego, docelowo na konsole minionej generacji, z trybem wstecznej kompatybilności na Xbox Series S i Series X. Cena wyniesie 69.99 PLN, zaś pre-order jest już dostępny na Xbox Store.

“Po ogromnym sukcesie Different Tales, jakim było zdobycie Paszportu Polityki, jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc przedstawić naszą grę także miłośnikom konsol” – powiedział Adam Magdziak, Marketing Manager w Walkabout Games.

„Powstanie wersji na konsole Xbox udowadnia, że słuchamy naszych fanów i reagujemy na ich prośby. Mamy nadzieję, że spodoba im się przygoda, którą niezwykli twórcy z Different Tales przygotowali zarówno dla weteranów, jak i graczy dopiero poznających system RPG Werewolf: The Apocalypse i uniwersum World of Darkness” – dodaje Adam Magdziak.  

Edycja na konsole Xbox gry Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest oferują takie samo doświadczenie jak wersja PC – pełną artyzmu, fascynującą przygodę w uniwersum World of Darkness. 

Wersja na konsole Xbox zapewnia dodatkowe wsparcie dla konsoli Xbox One X, umożliwiając grę w trybie 4K, oraz jest kompatybilna z systemami Xbox Series S i Xbox Series X

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments