Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Postaw na inteligencję

Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Tym sposobem suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz dostosować odpowiednie ustawienia, co pozwala lepiej zarządzać naszym czasem w ciągu dnia i odpowiednio planować nasze domowe obowiązki. Problem odpowiedniego doboru programu prania rozwiąże Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów, wody i energii elektrycznej.

Dbaj o to, co ważne

Wybierając pralkę Samsung z technologią EcoBubble mamy gwarancję, że pranie będzie idealnie czyste, przy zastosowaniu niskiej temperatury, co przekłada się na mniejsze zużycie energii. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin – od delikatnych po bawełniane. Technologia EcoBubble chroni kolor i strukturę tkanin, przedłużając ich życie oraz skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Jest to możliwe dzięki połączeniu detergentu, powietrza i wody w specjalnym generatorze. Powstała w ten sposób aktywna piana dokładniej niż proszek wnika w głąb tkaniny, rozpuszczając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w czystości.

Suszenie prostsze niż kiedykolwiek

Dzięki suszarkom Samsung AI Control możemy zapomnieć o uciążliwym rozstawianiu suszarki, która zajmuje sporo miejsca, a proces schnięcia ubrań trwa o wiele za długo. Inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung AI Control wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Natomiast technologia Air Wash w nowych pralkach i pralko-suszarkach Samsung to świetne rozwiązanie dla rzeczy, które chcemy tylko odświeżyć.  Działa za pomocą samego podgrzanego powietrza, bez wody, detergentów czy środków chemicznych. Air Wash usunie zapachy i bezpiecznie odświeży m.in. z odzież sportową, puchowe kurtki czy dziecięce pluszaki.

Sprawdzone technologie

Oszczędność czasu zapewnia technologia Samsung QuickDrive, która pozwala na skrócenie całego cyklu prania nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung z technologią QuickDrive możemy wyprać nawet dwa razy więcej ubrań. Kolejnym rozwiązaniem w pralkach Samsung są dodatkowe drzwi AddWash. Dzięki nim już nigdy nie będziemy musieli czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o umieszczeniu w pralce jakiejś części garderoby.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments