DeGenerals nawiązał współpracę z RedDot w zakresie wspólnej promocji Tank Mechanic Simulator oraz Car Mechanic Simulator 2018. Jej efektem będzie darmowy dodatek Military DLC – dodatek do CMS, który będzie dostępny dla wszystkich spośród 1,5 mln posiadaczy wersji PC tytułu.

Odbiorcami TMS są zarówno pasjonaci militariów, jak i motoryzacji, mechaniki pojazdów. Do tej pory trafiliśmy w szczególności do pierwszej grupy. Dzięki współpracy z RedDot możemy istotnie poszerzyć bazę odbiorców, informacja o naszej grze i jej próbka będzie dostępna dla 1,5 mln graczy CMS18 w wersji PC” – komentuje Robert Pietrzko, prezes DeGenerals.

W ramach darmowego dodatku Military DLC gracze Car Mechanic Simulator będą mieli możliwość naprawienia wozu bojowego rodem z Tank Mechanic Simulator. Gracze otrzymają też informację o innych pojazdach jakie mogą naprawić w TMS. Dodatek w wersji na PC planowany jest jeszcze w I półroczu 2021 r. Spółki nie wykluczają premiery dodatku na konsole.

Poza celem sprzedażowym, obu zespołom zależy na silniejszym połączeniu społeczności.

Rozmawiamy też o innych formach współpracy i cross promocji, zarówno w odniesieniu do CMS18, jak i CMS21. O szczegółach będziemy informować na bieżąco” – dodaje Robert Pietrzko.

Car Mechanic Simulator 2018 to jeden z największych sukcesów sprzedażowych Grupy PlayWay w historii. Gra trafiła do ponad 1,5 mln graczy w wersjach na PC. Nowa wersja gry może pojawić się jeszcze w 2021 r.

DeGenerals jest w trakcie Oferty Publicznej akcji przed debiutem na NewConnect. Zapisy na akcje przyjmowane są do 22 stycznia. Proces oferty publicznej akcji DeGenerals koordynuje Dom Maklerski INC.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments