7Levels, producent i wydawca gier ogłosił datę premiery gry Jet Kave Adventure na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji Xbox X|S oraz Xbox One. Pierwszy autorski tytuł spółki, który zadebiutuje na innej niż Nintendo Switch platformie wejdzie do sprzedaży już 15.01.2021 w cenie 14.99 EUR/USD. Natomiast 11.12.2020 w ramach działalności wydawniczej studia na Nintendo Switch pojawiło się Warplanes: WW1 Sky Aces.

Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

Jest to nasz debiut na platformach innych niż Nintendo Switch. Dzięki niemu znacząco rozwijamy swoją ofertę i zwiększamy świadomość marki wśród graczy. Dotarcie do użytkowników nieposiadających japońskiej konsoli z pewnością przyniesie korzyści również przy tworzeniu kolejnych projektów 7Levels, które od samego początku opracowywane są z myślą o wszystkich konsolach oraz komputerach PC” – tłumaczy decyzję Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. 

Jet Kave Adventure zadebiutował w poprzednim roku na konsoli Nintendo Switch, gdzie spotkał się z wieloma przychylnymi recenzjami. Wśród nich znajdowały się oceny: 8/10 od Switch Watch YT, 9/10 od Gaming Boulevard, czy 8.5/10 od Inside The Game YT. Szczególne chwalony był design postaci pojawiających się na ekranie oraz precyzyjne sterowanie.

ZOBACZ TAKŻE: 7Levels chce rozwijać się na wszystkich platformach

Jet Kave Adventure będzie dostępny na platformie Steam i konsolach Xbox One i Xbox Series X|S ze wszystkimi aktualizacjami, które otrzymała wersja na Nintendo Switch, w tym achievementy oraz rankingi online. Dodatkowo wersja ta będzie mogła pochwalić się obrazem w rozdzielczości 4K oraz niezwykle płynnymi animacjami 60 FPS.

Pragniemy, aby, Jet Kave Adventure był dostępny dla jak największej liczby potencjalnych graczy, dlatego też prowadzimy rozmowy z jeszcze jedną dużą platformą sprzedażową”
kontynuuje Krzysztof Król.

Ponadto, 11 grudnia zadebiutował Warplanes: WW1 Sky Aces. To kolejny już tytuł studia Home Net Games, który dzięki 7Levels ukaże się na Nintendo Switch. Gra dostępna jest na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 9,99 EUR/USD.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pio41
Pio41
3 miesięcy temu

Brak kluczowej informacji. Czy będą wersje na fizycznym nośniku. Jeśli nie, należy uznać, że gra nie istnieje, przynajmniej dla dużej liczby kolekcjonerów.