Grzegorz Krychowiak, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, został… budowlańcem! Na filmach prezentujących polską firmę technologiczną DOM 3E Krychowiak buduje ścianę z elementów 3E z naturalnego perlitu i przekonuje: „Z DOM 3E wybudujesz swój wymarzony dom szybko i prosto. Bez zaprawy. Bez docieplenia. Bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie”.

Piłkarz jest ambasadorem technologii, która ma szansę zmienić życie ludzi na całym świecie. Na początku roku zainwestował w nią 5 mln zł. Teraz postanowił przekonać Polki i Polaków do budowania w oparciu o rodzimy wynalazek.

DOM 3E buduje domy, osiedla i inne obiekty z elementów 3E z perlitu. Precyzyjny kształt i wyjątkowe właściwości elementów powodują, że budowa jest prostsza i szybsza od metod tradycyjnych. Metr kwadratowy ściany powstaje w 20 minut! Elementy łączą się ze sobą metodą klik-klik – bez zaprawy i bez docieplenia, czyli bez szkodliwej chemii. Ściany wzniesione w technologii są wolne od wilgoci, pleśni czy grzybów. DOM 3E stanowi więc doskonałe środowisko dla alergików czy astmatyków. To największa innowacja w branży budowlanej od 100 lat, czyli od momentu, gdy wynaleziono beton komórkowy.

Grzegorz Krychowiak wspiera DOM 3E. Na filmach prezentujących innowację Krychowiak, ubrany w uniform 3E, wspólnie z innymi członkami ekipy budowlanej wznosi ścianę z elementów z perlitu. Robi to z uśmiechem na twarzy, bo przecież budowa w DOM 3E jest prosta i szybka. Piłkarz występuje na białym i ascetycznym tle. To nawiązanie do faktu, że budowa w technologii 3E jest czysta – redukuje ilość zużytej wody i odpadów.

„Tę ścianę wybudowaliśmy w 30 minut! Ściany domku wypoczynkowego 35 metrów kwadratowych możemy wybudować w ciągu pięciu godzin, a ściany domu jednorodzinnego 120 metrów kwadratowych w 24 godziny, czyli w 1 dzień” – relacjonuje budowę Krychowiak.

„Z DOM 3E wybudujesz swój wymarzony dom szybko i prosto. Bez zaprawy. Bez docieplenia. Bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie” – dodaje.

Podobne filmy – różniące się przesłaniem – Krychowiak skierował do architektów, deweloperów i wykonawców, którzy mogą stać się partnerami biznesowymi DOM 3E.

Krychowiak został ambasadorem i inwestorem DOM 3E na początku 2020 roku. Piłkarz przekazał polskiej technologii 5 milionów złotych. Kapitał przeznaczony został na jej dalszy rozwój, a także ekspansję zagraniczną na rynki niemiecki i szwedzki.

Trzy pytania do Grzegorza Krychowiaka

Dlaczego wspierasz DOM 3E?

DOM 3E to mega technologia. Budujesz bez zaprawy i docieplenia. Szybko i prosto. Ekologicznie. To technologia, która łamie bariery i przekracza granice. Doskonały przykład na to, że Polak potrafi! Na początku twórcy technologii mieli ideę, by budować inaczej niż wszyscy – bardziej smart. Teraz ta idea stała się rzeczywistością i ma szansę zmienić życie ludzi na całym świecie. Rozpiera mnie duma, że to wszystko wymyślili Polacy.

Co to znaczy, że z DOM 3E buduje się ekologicznie?

Ściany DOMU 3E są z perlitu, czyli naturalnego minerału, który jest wykorzystywany w budownictwie, ale też w rolnictwie. W związku z tym, taki dom chroni rodzinę przed wilgocią, pleśnią, grzybami. To świetna wiadomość dla alergików i astmatyków. Ponadto, budowa jest czysta. Generuje minimalną ilość odpadów budowlanych. Redukuje ilość zużywanej wody. Nie stosuje szkodliwej chemii. Jednym zdaniem: chroni naszą planetę.

Czy wybudujesz DOM 3E?

W związku z tym, że jestem inwestorem DOM 3E mogę powiedzieć, że wybudowałem już kilkadziesiąt domów – w tym jedno osiedle! (śmiech). Ale odpowiadając poważnie na pytanie, analizuję możliwość kolejnej ważnej dla mnie inwestycji w 2021 roku. Mam nadzieję, że uda się zrealizować projekt i wybudować go w DOM 3E. Wielokrotnie podkreślam, że zainwestowałem w technologię 3E, bo naprawdę wierzę w ten projekt i ludzi, którzy go realizują. Projekt jest polski, innowacyjny, ekologiczny i bezpieczny, spełnia moje wszystkie kryteria wyboru.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments