Posiadacze telewizorów Philips z systemem Saphi zyskali łatwy dostęp do serwisu TVP VOD. Użytkownicy zostaną poinformowani o dostępie do nowej aplikacji na ich urządzeniach specjalnym komunikatem wyświetlanym na ekranie.

Philips TV & Sound wprowadza nową aplikację na swoich urządzeniach opartych na autorskiej platformie Saphi. Posiadacze modeli telewizorów z lat 2017-2020 zyskali dostęp do TVP VOD bez konieczności aktualizacji systemu. Aplikacja pojawi się automatycznie, a użytkownicy zostaną o tym poinformowani komunikatem wyświetlanym na ekranie.

TVP VOD daje dostęp do bogatej biblioteki seriali, filmów i programów rozrywkowych. To także aplikacja umożliwiająca oglądanie wybranych kanałów on-line, m.in. TVP INFO, TVP3, TVP Kultura 2, TVP Polonia czy eSzkoła. Na TVP VOD dostępne są również nagradzane filmy dokumentalne, Teatr Telewizji oraz programy publicystyczne, podróżnicze i kulinarne. Fanów seriali nadawanych na antenie Telewizji Polskiej ucieszy fakt, że będą mogli obejrzeć całe sezony takich popularnych produkcji jak „Rodzinka.pl”, „M jak Miłość”, „Ojciec Mateusz”.

Saphi jest systemem Smart TV zaprojektowanym przez Philips TV & Sound. Cechami charakterystycznymi platformy jest łatwość i intuicyjność użytkowania dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz wydajność działania. Saphi pozwala nawet mniej zaawansowanym użytkownikom swobodnie korzystać z zalet Smart TV. Charakterystyczny dla systemu układ kafelkowy jest prosty, czytelny i co najważniejsze szybki.

System Saphi znajdziemy m.in. w ubiegłorocznych modelach 6504/6554, 6704/6754 oraz 6804, a także OLED754. Telewizory Philips z tą platformą na rok 2020 r. to 6805/ 6855, 6605 oraz 7555.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments