Zmiana na stanowisku C-level w Straal

Straal, międzynarodowy dostawca rozwiązań płatniczych dla biznesu poinformował, że od października wzmocnił kadrę wysokiego szczebla o doświadczonego eksperta z obszaru usług finansowych i branży SaaS na rynku europejskim. Tomasz Boboli objął stanowisko VP of Engineering w Straal.

Tomasz Boboli rozpoczął karierę jako inżynier oprogramowania ponad 15 lat temu. Po zdobyciu doświadczenia w zakresie kierowania zespołami technicznymi i zarządzania projektami zaczął obejmować wysokie stanowiska managerskie w firmach takich jak Vienna Insurance Group, Atende Software i Aurea Software. Tworzył rozwiązania IT dla różnych branż: od obronności, systemów płatniczych, ubezpieczeń, energetyki po oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

ZOBACZ TAKŻE: Straal poszerza ofertę rozwiązań płatniczych

Zdobyte doświadczenie w branżach software’owych oraz wieloletnia kariera managerska na topowych stanowiskach pozwoliły mu uzyskać pełne zrozumienie branży usług finansowych wraz z zapleczem technologicznym najwyższej jakości.

„Jestem niezwykle podekscytowany, móc dołączyć do Straal i pracować z tak świetnym zespołem przy tworzeniu rozwiązań dla szybko zmieniającego się rynku systemów płatniczych” – komentuje Tomasz Boboli.

Wzmocnienie pionu zarządczego Straal o eksperta z zakresu software engineering odegra kluczową rolę przy implementowaniu ambitnych planów rozwojowych firmy. Straal niedawno ogłosił launch nowego produktu OCT (Original Credit Transaction / Wypłatę na kartę w trybie rzeczywistym) i w najbliższej przyszłości planuje poszerzenie oferty o kolejne rozwiązania płatnicze najwyższej jakości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments