W przeszłości twórcy musieli wybierać między ciężkimi stacjami roboczymi, a nieporęcznymi komputerami dla graczy, chcąc uzyskać moc potrzebną im zarówno do pracy, jak i rozrywki. HP przesuwa te granice, umożliwiając fotografom, twórcom internetowym, grafikom, architektom i filmowcom osiągnięcie takiej jakości pracy, która jeszcze do niedawna była uważana za niemożliwą.

W ich kreatywnej pracy – potrzebują urządzeń, które pomogą im wyrazić siebie tak szybko, nim dany trend przestanie obowiązywać. Rozwiązania Z by HP są idealną pomocą także do zadań specjalnych, wymagających dużej ilości zasobów, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w projektowaniu, modelowaniu, czy kodowaniu przy tworzeniu aplikacji.

ZOBACZ TAKŻE: Przybliżamy raport HP Digital Manufacturing

HP ZBook Studio G7 to najmocniejsza mobilna stacja robocza, a HP ZBook Create G7 to najsmuklejsza 15-calowa stacja mobilna pozwalająca na pracę i zabawę z dowolnego miejsca. W ciągu ostatnich trzech lat odnotowano 47% wzrost liczby urządzeń o smukłych i lekkich obudowach, ale większość z nich nie zostało stworzonych do wymagającej, intensywnej pracy z profesjonalnymi aplikacjami, grafiką lub dokładnością kolorów. Najnowsze rozwiązania z serii Z by HP zaprojektowano i przemodelowano od podstaw, aby sprostać wymaganiom najbardziej kreatywnych aplikacji i wymagających zadań oraz zapewnić jak najlepszy komfort pracy.

Przenośna stacja robocza HP ZBook Studio G7 – najwyższy standard wydajności dla zawodowców, czyli ogromna moc w niewielkich rozmiarach:

 • Wysoka wydajność. Niezrównana niezawodność. Karta graficzna NVIDIA Quadro, certyfikat Pro Software, procesory Intel (w tym Intel Core i9 10. generacji) i nawet 32 GB pamięci pozwalają swobodnie renderować, projektować, wykonywać symulacje i analizy.
 • Konstrukcja obejmuje niemal bezramkowy ekran i długi czas pracy akumulatora umieszczone w lekkiej, aluminiowej obudowie.
 • Windows 10 Pro dla stacji roboczych Workstations 64 – HP zaleca system Windows 10 Pro jako rozwiązanie dla firm.
 • Procesor Intel Core i7 10. generacji, zaprojektowany do obsługi złożonych, wielowątkowych aplikacji, takich jak Adobe Premiere Pro, wznosi wielozadaniowość na wyższy poziom.
 • Bezgłośna praca mechanizm nożycowy o skoku 1,3mm zapewnia większą czułość klawiszy. Ponadto bezgłośne gumowe kopułki i uchwyty przeciwstukowe pozwalają zapewnić lepsze skupienie w czasie pisania.

Komputer przenośny HP ZBook Create G7 – stworzony z myślą o mobilności, nowy standard dla zawodowych grafików:

 • Najmniejszy komputer przenośny HP z wyświetlaczem 15-calowym przeznaczony do pracy twórczej i do grania.
 • Renderowanie w czasie rzeczywistym. Połączenie karty graficznej NVIDIA GeForce z mocą komputerów
  z serii Z zapewnia niespotykaną dotąd wydajność.
 • Po raz pierwszy moc i wydajność komputerów z serii Z zostały połączone z kartami graficznymi NVIDIA GeForce. Nawet 32 GB pamięci, procesory Intel i nawet 4 TB pamięci NVME pozwalają na projektowanie, edytowanie, renderowanie, granie i strumieniowanie z dowolnego miejsca.
 • System chłodzenia VP Vaporforce gwarantuje maksymalną wydajność:
 1. Komora parowa odparowuje ciecz, ułatwiając odprowadzanie ciepła z procesora centralnego i graficznego i rozpraszając je w całej swej objętości, czego efektem jest bardziej optymalne chłodzenie.
 2. Wentylacja wentylatory o cienkich jak brzytwa łopatkach z polimerów ciekłokrystalicznych i trójstronna wentylacja sprawiają, że jest to nasze najwydajniejsze rozwiązanie HP w zakresie chłodzenia.
 3. Innowacyjne rozwiązania BIOS wykrywają i doprowadzają zasilanie do odpowiednich podzespołów, w zależności od używanej aplikacji, zapewniając bardziej efektywny pobór i rozdział mocy.

 • Wierność odwzorowania kolorów spełniająca najwyższe standardy to przede wszystkim głębsza czerń
  i jaśniejsza biel. Precyzja barw w całym zakresie widma. Miliard wyświetlanych kolorów, 100% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3 i obsługa standardu HDR sprawiają, że technologia DreamColor gwarantuje wierność kolorów, nie skracając nadmiernie czasu pracy baterii.
 • System dźwięku Bang & Olufsen głośniki zaprojektowane przez firme Bang & Olufsen 150 hz otaczają użytkownika bogactwem dźwięków, dzięki czemu muzyka brzmi tak, jak wymarzyli sobie inżynierowie dźwięku.
 • Stałe podłączenie do zasilania w nowoczesnym trybie gotowości całkowicie zmodernizowany tryb gotowości umożliwia rozpoczęcie pracy, gdy tylko pojawi się natchnienie. W tym nowoczesnym trybie komputer jest nieustannie podłączony do zasilania i gotowy do pracy zawsze (bez trybu uśpienia i wyłączenia).

W miniony weekend wystartowała kampania promująca nowe ZBooki od HP, zaadresowana do segmentu CreativePros. Partnerami wspierającymi kampanię są: Cocon, MAT, PCFactory.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments