Do 20 października będą trwały zapisy na akcje spółki 7Levels. Cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 32 zł. Pozyskane środki spółka wykorzysta przede wszystkim na produkcję kolejnego oryginalnego tytułu.

Zapisy na akcje zostaną przeprowadzone w dniach 6 – 20 października 2020 r. Dodatkowy kapitał pozyskany z emisji krakowski deweloper planuje przeznaczyć na powiększenie zespołu produkcyjnego, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz dofinansowanie nadchodzącej autorskiej produkcji, której zakończenie produkcji zaplanowane jest na koniec 2021 roku.

„Mamy do zaoferowania graczom rozbudowaną opowieść, w której z pozoru oddzielne historie poszczególnych bohaterów łączy wspólny cel, a każda z postaci dysponuje unikalnymi umiejętnościami pozwalającymi dotrzeć do kolejnego etapu rozgrywki. Zróżnicowane wyzwania będą zawierały m.in. eksplorację zdewastowanych dzielnic metropolii, rozwiązywanie nietuzinkowych zagadek oraz walkę o przetrwanie z wymagającymi przeciwnikami. Prototyp gry został zaprezentowany wybranym wydawcom i zebrał pozytywne oceny, dlatego już na bieżącym etapie czujemy, że obraliśmy dobry kierunek” – przybliża nadchodzący projekt Krzysztof Król wiceprezes 7Levels.

ZOBACZ TAKŻE: „Celem emisji jest rozszerzenie bieżącej działalności 7Levels”

Nowy projekt studia to platformowa gra przygodowa przedstawiona w charakterystycznym dla spółki wymiarze 2,5 D. Będzie to tytuł singleplayer, skierowany do starszych odbiorców (PEGI 16 / ESRB Teen), a planowana długość rozgrywki wyniesie do najmniej kilka godzin. Wg szacunków prace nad projektem potrwają do końca przyszłego roku. Zgodnie z uaktualnioną strategią spółki gra tworzona jest z myślą o wszystkich wiodących platformach – zarówno obecnych, jak i przyszłych generacji.

Poza tworzeniem autorskich produkcji, drugim filarem działalności, na którego rozwój 7Levels chce pozyskać środki z emisji, jest działalność wydawnicza.

„W najbliższych miesiącach planujemy wydanie kolejnych gier zewnętrznych deweloperów na Nintendo Switch, w tym Football Cup 2020 oraz Warplanes WW1: Sky Aces. Ponadto, skupiamy się na dystrybucji Jet Kave Adventure na nowych dla nas platformach – komputerach osobistych i konsoli Xbox One” – kończy wiceprezes 7Levels.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments