Po świetnym debiucie i rozpoczęciu Aktu II VALORANT Riot Games oferuje społeczności najgłośniejszej strzelanki 2020 roku miejsce stworzone dla twórców treści.

Centrala VALORANT to specjalna platforma dla kreatywnych graczy, na której rywalizować o nagrody będą mogli autorzy najlepszych materiałów o grze. Treści dotyczące VALORANT, przesłane do Centrali, oceniane i nagradzane będą przez specjalnie ku temu utworzoną Komisję Riot Games.

Centrala Valorant to najnowsza inicjatywa w świecie FPS-ów i wielki ukłon w kierunku społeczności graczy, która ma zachęcić także mniej znanych twórców treści do zainteresowania się produkcją materiałów o grze. Riot Games kolejny raz pokazuje jak bardzo ważna dla firmy  jest  społeczność graczy.

ZOBACZ TAKŻE: Cisco nawiązuje współpracę z Riot Games

Nagrania z poradami, recenzjami i gameplayem powinny być przesłane za pośrednictwem specjalnego formularza zamieszczonego na stronie głównej Centrali. Ważne, by były nagrane w dobrej jakości i w żaden sposób nie naruszały zasad społeczności, nie obrażały innych graczy i nie były wulgarne. Najlepsze materiały nagrodzone zostaną podczas cotygodniowych obrad Komisji Riot Games.

ZOBACZ TAKŻE: Drugi Akt w VALORANT: nowy tryb FFA Deathmatch

Nagrody pieniężne dla trzech najlepszych filmów wynosić będą każdorazowo 450, 225 i 100 PLN (odpowiednio: 1, 2 i 3 miejsce). Poza tym, najlepsze materiały będą publikowane na stronie głównej Centrali oraz na oficjalnych kanałach VALORANT w mediach społecznościowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments