Innogy go! zaplanowała szereg nowości na sezon jesienny. Od 18 września zmieni się cennik usługi, pojawi się pakiet minimalny na start, dla lojalnych użytkowników ceny za najem będą identyczne dla wszystkich modeli samochodów. Dodatkowo, innogy udostępni samochody klientom od 19. roku życia, tak aby także studenci w czasie epidemii koronawirusa mieli alternatywę dla komunikacji miejskiej.

4 pakiety w ofercie

Innogy go! wprowadza minimalną opłatę za przejazd. Na etapie  rezerwacji samochodu pojawi się nowy pakiet na start, zapewniający 8 minut jazdy za 9,99 zł. Pozostałe trzy pakiety, który od marca b.r. są dostępne w usłudze, pozostają bez zmian. Im wyższy pakiet, tym niższa opłata minutowa. W momencie wykorzystania pakietu, system automatycznie zacznie naliczać opłatę w wysokości 1,29 zł za minutę jazdy i tylko 0,09 zł za minutę postoju. Niewykorzystany czas przepada.

Łącznie w ofercie dostępne będą 4 pakiety: 

  • Pakiet 8 minut –  9,99 zł (1,25 zł/min)
  • Pakiet 30 minut – 29,99 zł (0,99 zł/min)
  • Pakiet 75 minut – 59,99 zł (0,79 zł /min)
  • Pakiet 300 minut – 99,99 zł (0,33 zł /min)

Jaguar I-PACE i BMW i3s w cenie BMW i3

innogy ceni lojalnych klientów, dlatego udostępni tylko im możliwość wypożyczenia wszystkich marek i modeli aut w tej samej cenie. To oznacza, że zarówno usportowioną wersję BMW i3s, jak i elektrycznego Jaguara i-PACE klienci wynajmą już od 9,99 zł. Jedynym ograniczeniem jest wiek kierowcy – tutaj nadal obowiązuje minimum 22 lata.

ZOBACZ TAKŻE: Jaguar I-PACE wjeżdża do car sharingu

„Przez ponad rok obecności na rynku innogy go! zyskało grono stałych użytkowników, niektórzy z nich biją rekordy dystansów, czy czasu jazdy. Chcielibyśmy ich docenić, dlatego dedykujemy im nasze samochody premium – Jaguar i-PACE oraz BMW i3s – i to w identycznej cenie jak za wypożyczenie BMW i3″ – mówi Andrzej Popławski z innogy go!.

Do grona lojalnych klientów zaliczają się użytkownicy, którzy spełnią jeden z poniższych warunków:

  1. mieli co najmniej dwa przejazdy w usłudze od momentu rejestracji oraz w ostatnich
    30-dniach jechali minimum raz i zapłacili kartą płatniczą w tym czasie łącznie 300 zł brutto (w dowolnej formie np. vouchera, subskrypcji czy pakietu) 
  2. w ciągu ostatnich 4 tygodni wykonywali co najmniej jeden wynajem w każdym tygodniu.

W ofercie pojawi się też nowy voucher o wartości 320 zł w cenie 300 zł, dzięki któremu klienci będą mogli jednym kliknięciem zrealizować limit kwotowy.