Cyfrowe zwiedzanie Muzeum Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Museum Stuttgart. Außenansicht. Mercedes-Benz Museum, Stuttgart. View from the outside. Mercedes-Benz Museum Stuttgart. Außenansicht. Mercedes-Benz Museum, Stuttgart. View from the outside.

160 pojazdów i łącznie 1500 eksponatów w budynku, który cieszy się uznaniem ze względu na architektirę i markę… Muzeum Mercedes-Benz.

Co roku muzeum zwiedza ponad 800 000 gości z całego świata. Cyfrowe formaty sprawiają, że teraz można je zwiedzać także z daleka.

Zwiedzanie na stronie internetowej

Zwiedzanie muzealnej wystawy o powierzchni 16 500 metrów kwadratowych oznacza nawet 5-kilometrowy spacer. Aby „zorganizować” własną wycieczkę, dostosowaną do indywidualnych życzeń, wystarczy kilka kliknięć na stronie internetowej Muzeum. Znajdują się tam 360-stopniowe zdjęcia wszystkich siedmiu sal Legend oraz pięciu Collection wraz ze stacjonującymi tam pojazdami.

Interaktywne wycieczki na Instagramie

Przewodnicy Muzeum Mercedes-Benz mają do opowiedzenia niezliczone historie na temat jego eksponatów i architektury – zarówno na miejscu, jak i na Instagramie.

Zwiedzanie na YouTube

Podczas swojej wycieczki po muzeum – w 180-stopniowym formacie wirtualnej rzeczywistości – YouTuber Shmee150 zdradza pięć mało znanych faktów na temat Mercedes-Benz i poprzednich marek. Widzowie mogą „rozejrzeć się” po muzeum za pomocą wskaźnika myszy lub poruszając smartfonem.

Mercedes-Benz Classic udostępnia szeroką gamę cyfrowych formatów – a wśród nich ALL TIME STARS, archiwa i kolekcja, Classic Center i oficjalne kluby marki.

Cyfrowe lektury

Aplikacja Mercedes-Benz Magazine na urządzenia mobilne oferuje użytkownikom bezpłatny dostęp do cyfrowej wersji magazynu Mercedes-Benz i wszystkich innych magazynów marki.