Zaledwie Click od wakacji

Rezerwowanie wycieczek staje się prostsze niż kiedykolwiek. Nie musimy już składać wizyty w biurze podróży ani szukać wakacji na własną rękę. Nie musimy też zgadzać się na założony z góry plan wycieczki i wszystkie aspekty zaproponowane przez konsultanta. Michał Głowa – Country Manager Click&Go wyjaśnia, że właśnie w tym celu powstało internetowe biuro podróży Click&Go. Dzięki tej marce, która przyjęła się już na rynku irlandzkim mamy możliwość precyzyjnego doboru każdego aspektu wakacyjnej podróży również w Polsce. 

Wakacje DIY

Click&Go doskonale wpisuje się w trend DIY. Dzięki metodzie dynamicznego pakietowania mamy możliwość rezerwacji wszystkich składowych podróży w jednym miejscu, w łącznej cenie. Samodzielnie dobieramy wszystkie elementy wyjazdu, korzystając z jednej strony. Zyskujemy więc dowolność w każdym aspekcie podróży, jednocześnie nie rezygnując z komfortu, jaki może dać nam biuro podróży.

Dzięki czytelnej stronie internetowej, przez którą rezerwujemy wakacje, jesteśmy w stanie zaplanować sobie podróż o każdej porze dnia i nocy z zacisza własnego domu. Co ważne firma nie korzysta z pośredników, co dla klienta oznacza znaczne oszczędości, nie ponosi on kosztu prowizji. To rozwiązanie jest bardzo konkurencyjne ze względu na stosunek ceny do jakości. Wyloty z Click&Go są organizowane na terenie całego kraju.

Solidne podstawy działania

Mimo, że firma dopiero wchodzi na Polski rynek, rośnie na solidnych podstawach. Schematy działania marki są już gotowe. Wykorzystane zostaną te same mechanizmy, które sprawdziły się już na rynku Irlandzkim.

Kolejnym asem w rękawie będzie kompetentna i doskonale znana w branży polskiej turystyki postać, która poprowadzi cały brand. Michał Głowa – Country Manager Click&Go doskonale zna rynek, co daje solidne podstawy, by twierdzić, że marka i na naszym rodzimym gruncie odniesie sukces.  Przez 7 lat był prezesem znanej marki turystycznej 7islands. To właśnie idea zaadaptowania znanego w świecie brandu, jakim jest Click&Go, skłoniła go do zmiany warty.

Dla kogo powstało Click&Go?

Click&Go powstało dla wszystkich, którzy kochają odkrywać zastosowania nowych technologii w połączeniu z innymi branżami. Zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podróżami, jak i rodzin szukających korzystnych rozwiązań wypoczynkowych. Podróżowanie z Click&Go jest tańsze a oferta, zindywidualizowana bezpośrednio do oczekiwań klienta. To jedyny taki produkt, w którym niższa cena idzie w parze z wysoką jakością. Na stronie Click&Go istnieje możliwość rezerwowania wycieczek w wielu podróżniczych kierunkach z lotnisk w całej Polsce!

„Wprowadzając brand Click&Go do Polski, mieliśmy w głowie ideę stworzenia nowych, innowacyjnych możliwości dla Polaków. Mamy nadzieję, że marka przyjmie się na rodzimym rynku równie dobrze co za granicą. Wszystko na to wskazuje-Polacy kochają bowiem połączenia technologii z tradycyjnymi tworami. Tak dzieje się zarówno na rynku finansowym, jak i turystycznym. Ciężko pracujemy, żeby zaproponować klientom jak najbardziej wygodne rozwiązania, które zaspokoją indywidualne potrzeby każdego z nas. To dlatego tworzymy swoją ofertę poprzez system dynamicznego pakietowania. Jestem zdania, że o każdej branży należy myśleć przyszłościowo. Nowa era podróżowania zaczyna się tutaj i teraz” – komentuje Michał Głowa Country Manager w Click&Go

Click&Go to powiew świeżości dla polskiego rynku turystyki. Sukces będzie oznaczał, że polska jest gotowa stawiać kolejne kroki w kierunku rozwoju. Eksperci z Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wskazują, że sezon letni zapowiada się znakomicie, wskazując na 45 proc. wzrost wcześniejszych rezerwacji. To bardzo dobre rokowania. Czy polska jest gotowa na rozwiązania turystyczne w nowoczesnym standardzie?