Leonardo Górski, mistrz świata i jeden z największych polskich talentów w sportach motorowych, nawiązał współpracę sponsoringową z zondacrypto.

Urodzony w Wielkiej Brytanii Polak, rywalizuje w WSK, uznawanej z najbardziej wymagającą ligę kartingową na świecie. Na koncie ma m.in. Mistrzostwo WSK Open Series 2023, a także ubiegłoroczne mistrzostwo Włoch.

zondacrypto, z pozycji lidera regionu CEE wśród giełd kryptowalut, inwestuje długofalowo. Sponsoring sportu to zysk wizerunkowy, ale też wsparcie rozwoju przyszłych gwiazd. Dzięki naszej współpracy, kariera Leo z pewnością jeszcze przyspieszy. Do tego, ojciec Leo inwestuje w kryptowaluty, co zwiększa wiarygodność wspólnych działań – mówi Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

10-letni Polak zaczynał karierę w Super One. Tam pierwsze kroki stawiali też legendarni kierowcy Formuły 1: Lewis Hamilton, Jenson Button i David Coulthard. Sam Leo już jako 6 latek sięgnął po Puchar Open Series, a rok później dwa razy stawał na podium mistrzostw Hiszpanii.

Największym sukcesem w dotychczasowej karierze było jednak Mistrzostwo WSK Open Series 2023 w kategorii Mini Gr.3 U10, czyli w praktyce mistrzostwo świata. W tym samym roku został mistrzem Włoch.

Najlepszy z Polaków

„Dzięki organizacjom, takim jak zondacrypto, Leo może mierzyć wysoko i walczyć o najwyższe cele. Profesjonaliści w dziedzinie inwestowania w kryptowaluty poprzez naszą współpracę pokazują, jak inwestować długofalowo. Dzięki temu, Leo może ścigać się o realizację sportowych marzeń w przyszłości – mówi Filip Górski, ojciec Leo.

Leonardo Górski, jeżdżący w barwach Tony Kart Racing Team, jest najwyżej sklasyfikowanym polskim kierowcą kartingowym w międzynarodowym rankingu FIA. Karty w jego kategorii MINI Gr.3 FIA, mogą rozpędzać się nawet do 120 km/h. W ostatnich tygodniach, młody polski talent trzykrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Włoch.

zondacrypto to wywodząca się z Polski i jedna z największych regulowanych giełd kryptowalut w Europie. Obecna na rynku od 2014 roku, posiada licencje operacyjne we Włoszech, na Litwie, Słowacji, w Estonii i Kanadzie. Działa w pełnej zgodzie z przepisami prawa, m.in. rozporządzeniem MiCA, ale również daleko bardziej surowymi regulacjami estońskimi. Początkowo funkcjonowała jako giełda bitcoin, żeby z czasem przerodzić się w platformę wielowalutową oferującą ponad 70 czołowych kryptowalut w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, USD i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH. Organizacja, stworzona przez grupę wizjonerów, inwestorów i programistów, przyciągnęła już 1,3 mln aktywnych użytkowników.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments