MOLIV to już 7. marka własna, która dołącza do portfolio Morele. Tym razem klienci sklepu będą mogli skorzystać z oferty pierwszych w Polsce kosmetyków z żywymi bakteriami probiotycznymi, produkowanych na rodzimym rynku, a także stworzonych przez mikrobiolożki z wieloletnim doświadczeniem.

Morele od kilku lat rozszerza ofertę marek własnych. Obecnie znajdują się w niej: Zipro (sprzęt sportowy), Peme (sprzęt kempingowy), BlackWheels (sport – rolki), Sense7 (krzesła i biurka gamingowe), PREYON (peryferia gamingowe) oraz 4swiss (lifestyle, electro). Kilka miesięcy temu dołączyła marka z sektora beauty – MOLIV.

MOLIV to kosmetyki z żywymi bakteriami probiotycznymi, których formuła została oparta na badaniach, testach i wiedzy założycielek, które pozwalają utrzymać mikrobiom skóry w równowadze. W ofercie marki znaleźć można 4 rodzaje kremów: anty-aging, nawilżający,
odżywczy oraz regenerujący. Całość pielęgnacji uzupełniona jest o oleożel, czyli olejowy żel do mycia twarzy z żywymi bakteriami Lactobacillus plantarum.

Kosmetyki dostarczają skórze nie tylko pro-, ale też pre- i post- biotyków. Dzięki ich towarzystwu bakterie probiotyczne mogą się na niej skutecznie rozwijać. Dodatkowo kremy
posiadają wyjątkowe opakowania airless, których głównym celem jest jak najdłuższe zachowanie trwałości produktu – wyjaśnia Paulina Oczkoś, współzałożycielka MOLIV.

Oferta marki dedykowana jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy na co dzień chcą zadbać o swoją skórę, a także jest ciągle rozwijana. Poszerzanie portfolio marek własnych to jedno z głównych założeń dot. rozwoju Morele.

Stawiamy na ciągły rozwój portfolio naszych marek własnych, słuchając potrzeb naszych klientów, zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty Morele o innowacyjne kosmetyki. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli skorzystać z szerokiej oferty produktowej, nie
tylko z sektora elektroniki. Podążanie w tym kierunku to odpowiedź na potrzeby klientów marki, która notuje ciągle rosnące, zainteresowanie zdrowiem, fitnessem i wellbeing – komentuje Mateusz Gzyl, CFO i członek zarządu Morele.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments