Jacek Lichoń dołącza do regionalnego zespołu IFS Polska & EE obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży Installed Base.

Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu w sektorze IT, kierował zespołami odpowiedzialnymi za kluczowych klientów oraz rozwój strategicznych inicjatyw sprzedażowych. Koncentrując się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, a także zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami pracował m.in. dla Unit5, SAP, Microsoft oraz Cisco.

Decyzję o dołączeniu do IFS Jacek Lichoń tłumaczy zarówno uznaniem dla marki, jak i ludzi tworzących firmę. „IFS to jedna z najlepszych marek na rynku rozwiązań klasy ERP. Produkty i rozwiązania IFS są rozpoznawane na całym świecie jako jedne z najefektywniejszych w swojej dziedzinie. Natomiast do przejścia do IFS skłonili mnie przede wszystkim ludzie, którzy mają wizję i strategię rozwoju tej firmy” – wyjaśnia Lichoń.

„Jacek przynosi ze sobą wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej, w tym doskonałe osiągnięcia w zakresie rozwijania strategii sprzedaży i budowania długotrwałych relacji z klientami. Jego głęboka wiedza o rynku, połączona z umiejętnością rozumienia potrzeb naszych klientów, sprawia, że jest dobrym liderem, który pomoże nam osiągnąć nowe sukcesy. Ufam, że jego zaangażowanie i innowacyjne podejście wniosą znaczącą wartość do naszej firmy, przyczyniając się do dalszego rozwoju IFS w regionie” – dodał Marek Głazowski, prezes IFS Polska & EE.

W dobie cyfrowej transformacji, IFS nieustannie dąży do zapewnienia swoim klientom najnowocześniejszych narzędzi, które pozwalają na efektywniejsze i bardziej elastyczne zarządzanie zasobami.

Lichoń dodaje: Rosnące potrzeby klientów, dynamika zmian i szerokie wejście AI do rozwiązań informatycznych, głównie pod kątem sprostania oczekiwaniom klientów, dopasowania rozwiązań i szybkości działania będą na pewno sporym wyzwaniem. Sądzę, że rynek w Polsce jest otwarty na nowe, profesjonalne rozwiązania informatyczne, a wyzwaniem jest ich właściwe zaadresowanie.

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie w chmurze dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją towarów, tworzeniem i utrzymywaniem składników majątku oraz zarządzaniem działalnością o charakterze usługowym. W ramach naszej jednolitej platformy poszczególne produkty branżowe opierają się na wspólnym modelu danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe. Dzięki temu nasi klienci mogą osiągnąć najwyższą jakość w trakcie świadczenia usług na rzecz swoich klientów (Moment of Service™). Kompetencje branżowe naszych pracowników i stale rosnącego ekosystemu firmy, a także zaangażowanie w tworzenie wartości na każdym etapie pozwoliły IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Zespół IFS składa się z ponad 5,500 pracowników, którzy wspierają ponad 6,500 klientów na całym świecie, codziennie realizując nasze kluczowe wartości: elastyczność, zaufanie i współpracę.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments