Wczoraj odbyły się pokazy Xbox Games Showcase i Call of Duty: Black Ops 6 Direct, prezentujące szeroki line-up gier na najbliższy rok. Co dokładnie ujawniono?

Xbox Games Showcase to powrót do ukochanych serii, takich jak Gears of War: E-Day i Doom: The Dark Ages, pierwszy rzut oka na Call of Duty: Black Ops 6, czy więcej szczegółów na temat Indiana Jones and the Great Circle. Zaprezentowano również takie tytuły, jak Perfect Dark, State of Decay 3, South of Midnight, Avowed, Starfield: Shattered Space i wiele innych. W trakcie live’a ogłoszono również datę premiery The War Within, nadchodzącego rozszerzenia do World of Warcraft.

Było to pierwsze wydarzenie prezentujące gry z takich studiów, jak Activision, Blizzard, Bethesda i Xbox Game Studios. Nie mogło również zabraknąć produkcji od naszych zewnętrznych partnerów. Pokazano dziesiątki premier i aktualizacji, z których wiele będzie dostępnych w Game Pass już w dniu premiery.

Zobaczyliśmy światową premierę rozgrywki z Assassin’s Creed Shadows, przedstawienie drużyny w długo oczekiwanej grze Dragon Age: The Veilguard, a także debiuty i aktualizacje nadchodzących perełek, jak Mixtape, Winter Burrow, Expedition 33 oraz wiele innych.

Gracze mieli również okazję zobaczyć gameplay w zupełnie nowym Call of Duty: Black Ops 6. Pełne spojrzenie na kontynuację kultowej serii pokazano podczas Call of Duty: Black Ops 6 Direct.

Dodatkowo zaprezentowano trzy nowe konsole Xbox Series X|S, które dołączą do line-upu w okresie świątecznym na wybranych rynkach. Informacje o dostępności na rynku oraz regionalnych cenach podamy, gdy udostępnione zostaną szczegóły dotyczące przedsprzedaży.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments