Platforma streamingowa Max debiutuje w ofercie Vectry. Z okazji premiery serwisu operator uruchamia promocję dla obecnych i nowych klientów — nawet pół roku dostępu do Planu Standardowego i Premium bez opłat.

Vectra rozszerza swoją ofertę o platformę streamingową Max. Operator udostępnia trzy plany usług serwisu: Max Podstawowy, Max Standardowy oraz Max Premium – tak, by każdy użytkownik mógł znaleźć pakiet maksymalnie dopasowany do własnych potrzeb.

Obecni klienci Vectry posiadający wykupione pakiety z HBO MAX otrzymają dostęp do Max zgodnie z Planem Standardowym bez reklam. W jego ramach można zapisać do 30 tytułów, aby oglądać je offline, dostępne będą również kanały linearne HBO, HBO2, HBO3 oraz TVN (w jakości HD). Dotychczasowa cena usługi, jak i dane do logowania pozostają dla tych klientów bez zmian.

Dodatkowo w ramach aktualnej promocji będą mogli bezpłatnie korzystać z Planu Premium do 30 września br. Po zakończeniu okresu promocyjnego dostęp do Planu Premium zostanie automatycznie wyłączony, a usługa dostępu do platformy Max będzie kontynuowana na Planie Standardowym. Klienci będą mogli zmienić pakiet na wyższy w każdym momencie trwania umowy.

Klienci decydujący się na zakup usługi Max w Vectrze mają do wyboru: Plan Max Podstawowy za 19,99 zł/miesięcznie, Plan Max Standardowy za 29,99 zł/miesięcznie lub Plan Max Premium za 49,99 zł/miesięcznie. Max dostępny jest u operatora w atrakcyjnych ofertach z usługami telewizji oraz internetu.

Dodatkowo wykupując pakiet Max w Vectrze, klient otrzyma dostęp do programów telewizyjnych HBO, HBO2, HBO3, które można oglądać na dekoderze oraz w aplikacji mobilnej TV Smart GO. Oferta telewizyjna Vectry dostępna jest na terenie całej Polski — wystarczy dostęp do internetu od dowolnego operatora. Dzięki dekoderowi TV Smart 4K BOX z systemem Android TV, Vectra umożliwia bezpośredni dostęp do aplikacji Max na ekranie telewizora.

Przyszli abonenci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy z Vectrą na usługi internetowe lub telewizyjne z okresem zobowiązania na 24 miesiące, będą mogli skorzystać z aktualnej promocji i otrzymać dostęp do Max nawet na pół roku za 0 zł.

Max posiada ogromną bibliotekę programową. W nowej platformie nadal dostępna będzie zawartość przygotowana dla HBO, a widzowie będą mogli oglądać najlepsze programy stacji TVN czy też widowiska sportowe. Nie zabraknie też nowinek – już 17 czerwca na platformie Max dostępna będzie premiera drugiego sezonu Rodu Smoka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments