Traficar, lider carsharingu w Polsce uruchamia nową, innowacyjną usługę – Traficar Spot. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w kraju, która umożliwia użytkownikom zamówienie podstawienia współdzielonego pojazdu na wyznaczone miejsce parkingowe (Spot) w wybranym dniu i na wskazaną godzinę. Dzięki Traficar Spot klienci nie muszą już szukać dostępnych samochodów – mają gwarancję, że auto będzie na nich czekać dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują.

Traficar Spot to odpowiedź na potrzeby użytkowników, ceniących sobie elastyczność, wygodę i oszczędność czasu. Dzięki tej usłudze polski operator carsharingu wyznacza nowe trendy na rynku wynajmu samochodów, stawiając na pierwszym miejscu komfort i satysfakcję swoich klientów.

Dzięki Traficar Spot użytkownicy zyskują przewidywalność wynajmu samochodu współdzielonego – coś co dotychczas zarezerwowane było jedynie dla klasycznej wypożyczalni. Wprowadzając tę nowość, podnosimy poprzeczkę branży, pokazując, że można połączyć niezależność carsharingu z przewidywalnością rent a caru. Jestem przekonany, że klienci przyjmą tę innowację z entuzjazmem. – mówi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny firmy Traficar.

Jak działa Traficar Spot?

Od 17 czerwca usługa Traficar Spot dostępna jest w ramach testów beta w aplikacji mobilnej Traficar, której łączna liczba pobrań przekroczyła już milion. Aby zamówić podstawienie współdzielonego auta, wystarczy przejść do zakładki “Traficar Spot”, wskazać jeden z wyświetlonych Spotów w danym mieście, a także pojazd, dzień oraz godzinę podstawienia.

Koszt tej usługi wynosi jedynie 9,99 zł. Klienci, dokonując zamówienia, mogą wybrać preferowaną klasę samochodu – od kompaktowej osobówki przez przestronnego SUV-a, aż po mały samochód dostawczy. Mogą również wybrać preferowaną ofertę wynajmu. To wszystko pozwala osiągnąć przewidywalny carsharing.

Idealne rozwiązanie na wakacje

Nowe rozwiązanie polskiego lidera carsharingu to szczególnie wygodna opcja dla podróżujących. Spoty powstaną bowiem w bliskiej odległości od popularnych lotnisk w całej Polsce, a firma planuje rozwijać tę usługę również w innych, kluczowych komunikacyjnie miejscach w kraju. Podstawienie pojazdu w ramach Traficar Spot będzie możliwe w następujących lokalizacjach:

  • Lotnisko im. Lecha Wałęsy, MC Parking, ul. Spadochroniarzy 14, 80-298 Gdańsk
  • Lotnisko Chopina, parking P2, poziom 3, Warszawa
  • Lotnisko Modlin, Orange Parking, Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Lotnisko Balice, Orange Parking, ul. Olszanicka 174, Kraków
  • Lotnisko Katowice Pyrzowice, ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice
  • Lotnisko Wrocław, parking w odległości 2,3 km od terminala, ul. Skarżyńskiego 36, Wrocław

Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments