Dodanie modelu podstawowego (FM) Claude 3.5 Sonnet do Amazon Bedrock to kontynuacja naszej współpracy z Anthropic, aby wspólnie dostarczać najbardziej zaawansowane technologie generatywnej sztucznej inteligencji i umożliwić firmom każdej wielkości szybkie testowanie, tworzenie i wdrażanie generatywnych aplikacji AI. Nadal poszerzamy swoją ofertę we wszystkich trzech warstwach stosu generatywnej sztucznej inteligencji – infrastrukturze, modelach i aplikacjach, wskazuje w komentarzu eksperckim dla ISBtech Tomasz Stachlewski, Head of Technology CEE w AWS.

Model Claude 3.5 Sonnet stanowi skokową zmianę w zdolności rozumienia niuansów i humoru, tworząc wysokiej jakości treści pisane o bardziej naturalnym, ludzkim tonie. Doskonale radzi sobie też z przetwarzaniem obrazów, szczególnie podczas interpretacji wykresów i diagramów – pomagając uzyskać szybszy i głębszy wgląd w dane. Potrafi dokładnie odszyfrować tekst na podstawie niedoskonałych obrazów, takich jak źle zeskanowane dokumenty, uzyskując więcej informacji niż na podstawie samego tekstu. Doskonale sprawdza się w takich branżach jak handel detaliczny, logistyka czy usługi finansowe – pozwala na automatyzację zadań przetwarzania danych wizualnych, wyodrębnienie cennych informacji i usprawnienie potoku analizy danych.

Claude 3.5 Sonnet podnosi poziom ludzkiej wiedzy w zakresie analityki, bez wysiłku nawigując po nieustrukturyzowanych danych i używając wielu narzędzi do generowania spostrzeżeń. Tworzy wysokiej jakości wizualizacje statystyczne i przewidywania, które można zastosować, począwszy od strategii biznesowych po trendy produktowe w czasie rzeczywistym. Umożliwia to uproszczenie przepływów pracy i podejmowanie decyzji opartych na danych.

W zakresie kodowania, po otrzymaniu instrukcji i wyposażeniu w odpowiednie narzędzia, Claude 3.5 Sonnet może samodzielnie pisać, edytować i uruchamiać kod, korzystając z wyrafinowanego rozumowania i zaawansowanych możliwości rozwiązywania problemów.

Dane z Anthropic pokazują, że Claude 3.5 Sonnet ustanawia nowy standard branżowy w zakresie inteligencji, przewyższając inne dostępne modele – takie jak GPT-4o OpenAI i Gemini 1.5 Pro Google – w obszarach obejmujących wiedzę ekspercką, kodowanie i złożone rozumowanie.

Premiera Claude 3.5 Sonnet w Amazon Bedrock stanowi realizację długoterminowego zobowiązania Anthropic do zapewnienia naszym klientom dostępu do przyszłych generacji swoich FM. Wraz z wprowadzeniem nowych, wiodących w branży modeli, takich jak Claude 3.5 Sonnet, klienci mogą korzystać z Amazon Bedrock, aby uzyskać dostęp i wybierać spośród modeli, które najlepiej odpowiadają ich branżom i przypadkom użycia, niezależnie od wymagań dotyczących ceny, wydajności lub możliwości.

Klienci korzystają z zabezpieczeń i prywatności klasy korporacyjnej Amazon Bedrock, w połączeniu z wbudowanym podejściem Anthropic do odpowiedzialnego i bezpiecznego opracowywania modeli sztucznej inteligencji. Korzystając z prostego i ujednoliconego interfejsu API Amazon Bedrock, klienci mogą bezproblemowo wykorzystać moc modeli podstawowych i zarządzać integracjami, umożliwiając szybkie wprowadzanie innowacji w miarę premier kolejnych bardziej wydajnych i niedrogich modeli.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments