W październiku rusza kolejna odsłona konferencji IFS Unleashed z tej okazji rozmawiamy z Grzegorzem Golą, dyrektorem sprzedaży IFS Poland & Eastern Europe. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 14-18 października w Orlando na Florydzie, to niepowtarzalna okazja dla polskich firm do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie oprogramowania biznesowego. Podczas rozmowy dowiemy się, dlaczego warto wziąć udział w tym globalnym spotkaniu, jakie korzyści mogą wynieść uczestnicy oraz jakie nowości IFS przygotował we współpracy z MIT. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Powiedz nam proszę czym jest IFS Unleashed i dlaczego warto, aby pojawiły się tam polskie firmy?

Grzegorz Gola, dyrektor sprzedaży IFS Poland & EE: IFS Unleashed to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej branży. Odbędzie się w dniach 14-18 października 2024 roku w Orlando, na Florydzie. Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W tym miejscu spotykają się liderzy biznesu, najlepsi specjaliści branżowi oraz klienci i partnerzy IFS z całego świata. Zdecydowanie warto skorzystać z wiedzy i doświadczeń międzynarodowych ekspertów, co zawsze inspiruje do dalszego rozwoju i pokazuje, jak budować przewagę konkurencyjną. Dodatkowo, to świetna platforma do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata.

Jakie konkretne korzyści uczestnicy będą mogli wynieść z tego spotkania?

Przede wszystkim, uczestnictwo w IFS Unleashed to możliwość zdobycia wiedzy na temat najnowszych funkcjonalności naszych produktów oraz ich praktycznego zastosowania. To także dostęp do case studies i best practices z różnych branż. Co więcej, uczestnicy będą mogli skonsultować się bezpośrednio z naszymi ekspertami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Uzyskają dostęp do wybitnych ekspertów z MIT, którzy poprowadzą z wybranymi klientami sesje dotyczące wykorzystania AI. To wszystko przekłada się na realne korzyści biznesowe i operacyjne dla polskich firm.

W jaki sposób IFS współpracuje z MIT i co ta współpraca oznacza dla klientów?

Współpraca IFS z Massachusetts Institute of Technology (MIT) to jeden z naszych najważniejszych kroków w stronę innowacji. Wspólnie pracujemy nad rozwijaniem technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, które zostaną zintegrowane z naszymi produktami. Podczas IFS Unleashed zaprezentujemy pierwsze efekty tej współpracy. Klienci będą mieli możliwość zobaczyć, jak zaawansowane algorytmy AI mogą usprawnić ich procesy biznesowe, zwiększyć efektywność operacyjną i przewidywać przyszłe wyzwania.

Możesz zdradzić, jakie inne atrakcje czekają na uczestników konferencji?

Oczywiście! Oprócz merytorycznych sesji i warsztatów, przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w inspirujących prelekcjach prowadzonych przez światowej klasy mówców, a także w sesjach networkingowych. Wieczorami planujemy wydarzenia towarzyszące, które pozwolą na integrację w mniej formalnym otoczeniu. Orlando samo w sobie jest również atrakcyjną destynacją, co dodatkowo umili pobyt.

Dziękuję za rozmowę. Mam nadzieję, że wiele polskich firm skorzysta z tej wyjątkowej okazji.

Również dziękuję i serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w IFS Unleashed. To naprawdę unikalna szansa, aby zyskać nowe kompetencje i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Do zobaczenia w Orlando!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments