Minte.ai cyfryzuje proces odszkodowawczy

Minte.ai, z portfela JR Holding ASI, prowadzi rozmowy o wdrożeniach swojego rozwiązania z ubezpieczycielami na polskim rynku. Następnie planuje ekspansję zagraniczną, na co poszukuje obecnie pożyczek konwertowalnych, poinformował ISBtech CEO Minte.ai Romuald Paprzycki.

Wyjątkowym momentem dla Minte.ai było uruchomienie w grudniu ub. roku naszego oprogramowania dla Uniqa TUnŻ. Potwierdziliśmy, że rozwiązanie jest w stanie stabilnie działać w reżimie produkcyjnym, w krytycznym procesie firmy ubezpieczeniowej. Mamy zadowolonego klienta, który pokazuje branży, jak wyjątkowe jest to wdrożenie. W efekcie obecnie rozmawiamy z całym rynkiem ubezpieczeniowym w Polsce na temat projektów testowych i umów wdrożeniowych. – powiedział ISBtech Paprzycki podczas konferencji WallStreet SII.

Dodał, że celem krótkoterminowym spółki jest monetyzacja rynku polskiego, czyli aktualnie prowadzonych rozmów z lokalnie działającymi ubezpieczycielami.

Następnym celem jest jak najszybsze wyjście międzynarodowe. W dłuższym horyzoncie zakładamy dywersyfikację na inne branże, wszędzie tam, gdzie odczytywanie dokumentacji medycznej jest wymagane. W zakresie technologii rozbudowujemy moduł wspierający przeciwdziałanie oszustwom, który zaraz będziemy testować u klienta, a także automatyzację komunikacji z ubezpieczonymi. W tym momencie poszukujemy pożyczek konwertowalnych, które będą przeznaczone na przyspieszenie wyjścia poza Polskę i przyspieszenie przetłumaczenia naszego modelu na inne języki. W przyszłym roku przewidujemy kolejną rundę finansowania. – dodał prezes.

Minte.ai jest firmą dostarczającą technologię wspierającą likwidację skód osobowych, dla firm ubezpieczeniowych. Firma stworzyła wyjątkowe rozwiązanie, które odczytuje dokumentację medyczną i automatyzuje proces odszkodowawczy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments