Electronic Arts ogłosiło aktualizację Festival of Football do EA SPORTS FC 24 oraz EA SPORTS FC Mobile przed zbliżającym się turniejem UEFA EURO 2024. Dzięki tej bezpłatnej aktualizacji fani mogą poczuć autentyczne emocje z turnieju UEFA EURO 2024 i zagrać wszystkimi 24 zakwalifikowanymi zespołami na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Nintendo Switch i EA SPORTS FC Mobile. Gracze mogą poprowadzić swoje drużyny do europejskiej chwały, gdy najlepsi zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce o mistrzostwo.

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wprowadzeniem UEFA EURO 2024 do EA SPORTS FC po raz pierwszy. Turniej ten zawsze wywołuje ogromne emocje, wyjątkową rywalizację i niezapomniane chwile. Dzięki tej aktualizacji fani mogą tworzyć historię wspólnie z najlepszymi graczami w Europie, przeżywając zwroty akcji i emocje związane z kultowymi zawodami za pośrednictwem wszystkich 24 federacji, różnorodnych, autentycznych zestawów, prawdziwych stadionów, trybów gry i nie tylko. – powiedział Nick Wlodyka z SVP i Group GM, EA SPORTS FC.

EA SPORTS FC 24 przenosi graczy na niemieckie stadiony dzięki wciągającemu doświadczeniu UEFA EURO 2024. Aktualizacja odzwierciedla prawdziwy turniej: zawiera zaktualizowane stroje drużyn narodowych, odwzorowuje rzeczywiste stadiony oraz pokazuje odświeżony wygląd gwiazd, przybliża twarze najlepszych piłkarzy Europy na arenie międzynarodowej.

Cieszymy się, że możemy ogłosić włączenie UEFA EURO 2024 do EA SPORTS FC i zobaczyć je w akcji podczas nadchodzących finałów eEURO. Globalny zasięg EA SPORTS FC pozwoli milionom fanów połączyć się z turniejem, doświadczyć go jak nigdy dotąd i wirtualnie poprowadzić swój ulubiony naród od fazy grupowej do pucharowej. – powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA.

Gracze mogą przewodzić swojemu krajowi, grać jako gwiazda wybranej drużyny narodowej lub jako stworzony przez siebie zawodnik. W ofercie turniejowej znalazło się kilka różnorodnych trybów, w których gracze mogą zawalczyć o chwałę: w trybie turnieju dla jednego gracza, w kick-offie lub online przeciwko znajomym.

  • W trybie Lead Your Nation fani mogą znaleźć się w samym sercu UEFA EURO 2024 i prowadzić swój naród do zwycięstwa jako prawdziwy piłkarz lub stworzona przez siebie postać. W trakcie kolejnych etapów fani mogą nawigować w turnieju jako zawodnik, brać udział w ćwiczeniach treningowych, aby zdobyć style gry (PlayStyle) i poprawić swoją grę w drodze po trofeum.
  • Gracze mogą również doświadczyć UEFA EURO 2024 w trybie Tournament Mode dla jednego gracza, który pozwala im pisać historię. Dzięki wyborowi jednego z 24 zakwalifikowanych krajów lub innego europejskiego narodu fani mogą zagrać w prawdziwych grupach i przejść przez fazę pucharową.
  • W trybie Kick-Off fani mogą zmierzyć się ze sobą lub zagrać przeciwko sztucznej inteligencji w prawdziwym turnieju: wybierają wtedy mecz fazy grupowej lub rundy pucharowej, w tym Mecze dnia, które odzwierciedlają autentyczne spotkania.
  • Znajomi mogą również zmierzyć się ze sobą i doświadczyć emocji związanych z turniejem UEFA EURO 2024 dzięki autentycznym meczom w trybie Online Friendlies.

Zupełnie nowy zestaw Wyzwań pozwoli fanom doświadczyć UEFA EURO 2024, jednocześnie prowadzi do zdobycia nagród, które można odblokować i wykorzystać w trybach Football Ultimate Team, Klubach, Karierze Gracza i Menedżera.

Ponadto gracze mogą cieszyć się zawartością UEFA EURO 2024 w Football Ultimate Team i szeregiem atrakcji związanych z wydarzeniami w Niemczech. To kampania celebrująca umiejętności graczy gotowych poprowadzić swoje narody do chwały, przełomowe gwiazdy, które pojawiają się w fazach grupowych, wielkich zawodników, którzy błyszczeli w poprzednich turniejach, oraz najlepszych na przestrzeni całego miesiąca piłkarzy. Święto piłki nożnej to multum emocji i ulepszone przedmioty w Football Ultimate Team.

UEFA EURO 2024 pojawi się również w EA SPORTS FC Mobile od 12 czerwca do 25 lipca. Będzie to wydarzenie w grze, w którym użytkownicy mogą doświadczyć pełnej kampanii ze wszystkimi 24 zakwalifikowanymi krajami oraz wskoczyć do Key Match, zupełnie nowego sposobu rozgrywania wybranych meczów UEFA EURO 2024 w świecie rzeczywistym. EA SPORTS FC Mobile będzie również zawierać tryb turniejowy do rozgrywania meczów PvE, z realistycznymi elementami, takimi jak dwa stadiony, flagi i banery drużyn narodowych, efekty transmisji oraz z oficjalną piosenką UEFA EURO 2024.

EA SPORTS FC 24 jest teraz dostępne dla członków PlayStation Plus, którzy mogą dodać go do swojego katalogu do 17 czerwca. To idealny moment, aby dołączyć do klubu na turniej UEFA EURO 2024, który pojawi się w grze. Członkowie PlayStation Plus mogą również rozpocząć swoją przygodę z EA SPORTS FC lub rozbudować istniejący skład za pomocą zestawu PlayStation Plus Football Ultimate Team Starter Pack zawierającego 11 zawodników, którymi nie można handlować, oraz Icon Loan Player Pick.

Gra EA SPORTS FC 24 jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. Pobierz EA SPORTS FC Mobile w App Store lub Google Play Store i umieść tę światową grę w swojej kieszeni.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments