Dyskusje o najnowszych technologiach, możliwościach budowania mocnych relacji biznesowych w ramach sieci oraz wręczenie nagród dla najlepszych partnerów i dystrybutorów – były najważniejszymi punktami Fujitsu Partner Day, dorocznego spotkania ekosystemu partnerskiego Fujitsu.

Przedstawiciele biznesu, eksperci oraz partnerzy technologiczni Fujitsu spotkali się 11 czerwca w Warszawie. Wydarzenie zorganizowane w Villi Foksal było okazją do dyskusji o wyzwaniach i możliwościach, jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie, a także perspektywach biznesowych zaawansowanych procesów transformacji cyfrowej.

Fujitsu Partner Day to najważniejsze wydarzenie, jakie organizujemy cyklicznie z myślą o naszych partnerach. Bardzo cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy o aktualnych aspektach, związanych z transformacją cyfrową, technologiami i możliwościami biznesowymi, zawsze też z uwagą wsłuchujemy się w głos naszych partnerów. W tym roku dużym tematem było dla nas oczywiście AI, kwestie cyberbezpieczeństwa, ale także te związane z nowoczesną ofertą cloud i data center. – mówi Marcina Gwara, Channel Manager Fujitsu Poland.

Podczas prezentacji i sesji zorganizowanych w ramach Fujitsu Partner Day 2024, można było też zapoznać się z najnowszą ofertą Fujitsu, m.in. innowacjami dla centrów danych czy szczegółami rozwiązania Fujitsu Private GPT. Eksperci pojawiający się na scenie dyskutowali także o tym, które z najnowszych technologii będą kluczowe dla zrównoważonej transformacji i jakie są dobre praktyki zabezpieczania danych w nowoczesnych organizacjach. Poruszano także szczegółowe kwestie istotne dla partnerów biznesowych, m.in. możliwości, jakie oferuje ekosystem partnerski Fujitsu i korzyści wpisanych w nową edycję programu Cyberbonus.

Partnerami technologicznymi wydarzenia byli: AMD, Microsoft i SUSE Polska, a zwieńczyło je uroczyste wręczenie dorocznych nagród dla partnerów Fujitsu. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

  • nagroda w kategorii „Największy obrót” − Kamsoft SA
  • nagroda w kategorii „Największy wzrost obrotów” − Infover
  • nagroda w kategorii „Debiut Roku” − Network Experts
  • nagroda w kategorii „Odkrycie Roku” − Pitlabs
  • nagroda w kategorii „Dystrybutor Roku” − Ingram Micro Sp. z o.o.
  • nagroda w kategorii „Inicjatywa Roku” − Exclusive Networks Poland SA

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments