EY, międzynarodowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, technologicznego, biznesowego oraz transakcyjnego, przedłużył umowę najmu ponad 1400 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Imagine w Łodzi.

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych, zatrudniającym w Polsce ponad 7000 specjalistów pracujących w 8 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie oraz w Centrum Usług Wspólnych EY.

Do grona najemców kompleksu biurowego Imagine w Łodzi EY dołączył w 2019 roku. Biura łódzkiego oddziału znajdują się w budynku A kompleksu Imagine, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. Obecnie firma zawarła umowę najmu na 1400 mkw powierzchni biurowej. Proces negocjacyjny był wspierany przez Zespół Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

EY jest znany z innowacyjnego podejścia do zagospodarowania przestrzeni biurowej, co znajduje odzwierciedlenie w planach dotyczących wynajmowanej powierzchni. Aktualnie we wszystkich naszych biurach w Polsce jesteśmy na etapie wprowadzania zmian na przestrzeniach biurowych, tak aby te jeszcze bardziej sprzyjały współpracy i wymianie pomysłów między pracownikami. – podkreśla Anna Kicińska, Partnerka EY Polska, Liderka Grupy Doradztwa Rynku Nieruchomości.

Realizowane zmiany są kluczowe dla utrzymania dynamiki i kreatywności w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu, który redefiniuje funkcję biura, jaką jeszcze do niedawna znaliśmy. Wszystko to ma na celu stworzenie przestrzeni, która zachęci pracowników do jeszcze częstszego korzystania z biura. – dodaje Wojciech Szczepański z Zespołu Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

Jesteśmy dumni, że firma EY zdecydowała się przedłużyć umowę najmu w Imagine w Łodzi. To dowód na to, że nasz biurowiec spełnia oczekiwania niezwykle wymagającego Klienta. Postrzegamy to również, jako wyraz zaufania do jakości naszych usług oraz potwierdzenie atrakcyjności lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że kontynuacja współpracy z tak szanowanym partnerem biznesowym, jakim jest EY, jeszcze bardziej wzmocni pozycję kompleksu Imagine, jako biurowca najwyższej klasy w regionie. – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Nowoczesny kompleks biurowy Imagine składa się z trzech budynków w standardzie technicznym klasy A. Dwa sześciokondygnacyjne budynki oferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej – 14 800 mkw. powierzchni biurowej i 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim budynku znajduje się naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Najwyższa jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych (potwierdzone certyfikacją BREEAM Interim Design Stage na poziomie „Excellent”) – to nie jedyne zalety kompleksu. Jego atutem jest także doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która gwarantuje liczne korzyści dla przedsiębiorców posiadających siedziby swoich firm właśnie w tym miejscu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments