Binance Labs, fundusz venture capital i inkubator platformy Binance, zainwestował w MilkyWay – protokół płynnego stakowania dla modułowego ekosystemu blockchain Celestia, a także w Movement Labs – pierwszą zintegrowana sieć blockchain, która łączy bezpieczeństwo języka Move z równoległym przetwarzaniem transakcji w celu stworzenia najbezpieczniejszej i najszybszej warstwy 2 (L2) na Ethereum. Wartość obu tych inwestycji nie została ujawniona.

MilkWay to startup działający od grudnia 2023 roku, który obsługuje już ponad 150 tys. użytkowników. Jego token LST, milkTIA, jest zintegrowany z ponad 10 aplikacjami DeFi w całym ekosystemie. Obecnie MilkyWay opracowuje rollup, który będzie służyć jako podstawowa warstwa, umożliwiając jego tokenowi LST zapewnienie usług wzmocnionego bezpieczeństwa w całym ekosystemie modułowym.

MilkyWay to protokół płynnego stakingu stworzony specjalnie dla ekosystemu modułowego. Naszym celem jest zbudowanie najbezpieczniejszego i niezawodnego protokołu płynnego stakingu w tym ekosystemie. Chcemy stale wprowadzać innowacje, aby rozszerzać możliwości naszego protokołu przez najnowocześniejsze technologie. Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani wsparciem Binance Labs w realizacji tej wizji. – powiedział JayB, założyciel i dyrektor generalny MilkyWay.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments