Szybkie i bezpieczne płatności służące do zapłacenia rachunku Twisto są już dostępne dla klientów. Jest to rozwiązanie, które Twisto wprowadziło dzięki współpracy z litewską firmą kevin. Klienci mogą korzystać z usługi kevin, aby dokonywać płatności na rzecz Twisto bezpośrednio ze swoich kont bankowych, poza systemami kartowymi, dzięki rozwiązaniu, które Twisto nazywa Szybkim Przelewem Bankowym.

Kevin dostarcza nam rozwiązanie, które pozwala klientom zainicjować płatność przelewem bankowym bezpośrednio z aplikacji Twisto. Tak więc, gdy klienci chcą zapłacić za swoje zamówienia Twisto, wybierają opcję szybkiego przelewu bankowego, potwierdzają ją w swojej aplikacji bankowej, a pieniądze są natychmiast przesyłane.  mówi Pavel Prucek z zespołu produktowego Twisto.

Twisto ogłasza pomyślne wdrożenie nowej formy płatności w Czechach i Polsce. Dzięki wysokiej penetracji otwartej bankowości na obu rynkach zdecydowana większość klientów może korzystać z tej szybkiej i bezpiecznej metody. Ta forma płatności nie tylko zmniejsza koszty związane z płatnościami kartą, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność.

Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom Twisto szybką, bezpieczną i wydajną metodę płatności. Dzięki udanemu wdrożeniu w krajach bałtyckich, a teraz w Czechach i Polsce, widzimy ogromny potencjał do dalszego rozwoju i rozbudowy naszej platformy płatniczej, budując w ten sposób infrastrukturę różnorodnych metod płatniczych dla każdego.  powiedział Pavel Sokolovas, współzałożyciel Kevin. 

Wczesne dane pokazują, że użytkownicy ufają nowej formie płatności. Tysiące klientów w Czechach i Polsce skorzystało z niej natychmiast po jej uruchomieniu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments