VEHIS, platforma oferująca samochody wraz z finansowaniem wprowadza przełomową, na rynku automotive, technologię VASH. Rozwiązanie VASH oparte na autorskim modelu AI i machine learning automatyzuje proces pozyskiwania danych o samochodach ze stocków wielu polskich dealerów w trybie ciągłym 24h/7.

To jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala na szybkie, tanie i minimalizujące ryzyko błędu dekodowanie specyfikacji samochodów od wielu polskich dealerów, a następnie prezentowanie ich w ujednolicony sposób. Dla klientów, VASH z kolei oznacza możliwość szybkiego porównywania w jednym miejscu ofert samochodów od polskich dealerów wraz z finansowaniem.

VASH, czyli VEHIS Automotive Stock Hub, to oprogramowanie oparte na autorskim modelu AI i machine learning dekodujące dane o dostępnych na stockach polskich dealerów samochodach. Rozwiązanie to zmienia zupełnie dotychczasowy, bardzo często manualny proces dekodowania specyfikacji samochodów wraz z ich szczegółowym wyposażeniem. VASH pozwala ujednolicić prezentację samochodów różnych marek w spójny, jednolity sposób.

Co zyskują dealerzy i klienci?

Dla dealerów VASH oznacza możliwość ekspozycji ofert nowych, a wkrótce także używanych samochodów w jednym miejscu na platformie vehis.pl, w spójnym, ustandaryzowanym formacie pozwalającym klientom na łatwe i szybkie porównywanie ofert samochodów wraz z finansowaniem. Klienci mają pewność, że prezentowane na vehis.pl dane kilkunastu tysięcy samochodów od najlepszych polskich dealerów są prawdziwe, szczegółowe i na bieżąco aktualizowane.

VASH umożliwia automatyczne przypisanie oferowanej ceny samochodu według ustalonego przez partnerów klucza wyceny dla marki, modelu czy nawet pojedynczej konfiguracji. To ogromne ułatwienie zarówno dla dealerów, którzy zyskują dodatkowy kanał sprzedaży, jak i dla klientów mających szeroki wybór, możliwość porównania ofert finansowych i wszystkie salony pod jednym adresem.

Jacek Pasławski, członek zarządu VEHIS: VASH rozkodowuje specyfikację każdego pojazdu na podstawie danych technicznych i wyposażenia, a następnie publikuje oferty w przejrzysty i jednolity sposób na platformie vehis.pl. Sztuczna inteligencja błyskawicznie rozpoznaje dane zapisane w różnych formatach, tworzy bazy obiektów i stale je aktualizuje. Dzięki VASH możemy zaprezentować na portalu kilkanaście tysięcy aktualnych, dostępnych u dealerów samochodów. Dzięki integracji z systemami dealerów VEHIS oferuje bezkosztowy kanał dystrybucji ich ofert dla klientów w całej Polsce. Dla dealerów VASH oznacza ogromną oszczędność czasu w aktualizacjach i ekspozycjach oferty oraz zupełnie nowe możliwości sprzedażowe. Do tej pory na rynku nie było platformy, która umożliwiałaby klientom dostęp do salonów samochodowych pod jednym adresem. Nie było tak szybkiego narzędzia do porównania ofert samochodów dostępnych u dealerów wraz z warunkami finansowania ich nabycia.

Aktualnie trwają testy mechanizmów rozkodowywania specyfikacji samochodów używanych premium do jednego roku, co dodatkowo poszerzy ofertę na platformie vehis.pl.
Platforma vehis.pl umożliwia przeglądanie i porównywanie ofert różnych marek, wybór samochodu oraz sfinalizowanie transakcji online, w tym zawarcie umowy leasingowej i polisy ubezpieczeniowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments