T-Mobile Polska otworzył Magenta Experience Center

Magenta Experience Center udostępnia gościom wszelkie innowacje jakie T-Mobile Polska wprowadził do oferty i otwiera przestrzeń do poznawania technologii i cyfryzacji z zielonym klimacie, poinformował w rozmowie z ISBtech prezes Andreas Maierhofer.

#Being MORE to hasło którego używamy odkąd rozpoczęliśmy rollout 5G. To jest kontynuacja naszej strategii, którą wprowadziliśmy już lata temu, która koncentruje się na tym, że chcemy być bliżej naszych klientów, bliżej ludzi w Polsce” – powiedział ISBtech Maierhofer podczas otwarcia Magenta Experience Center.

Operator w nowym centrum udostępnił wiele produktów, wychodzących znacznie poza obszar telekomunikacji.

Nie tylko stricte mobile, czy oferty, ale usługi szeroko pojętej rozrywki jak np. platforma TV z elastyczną ofertą, Magenta Moments. Otwierając Magenta Experience Center chcemy pokazać, że zapraszamy naszych klientów jeszcze bliżej. To także odzwierciedlenie naszej strategii ESG, ponieważ nasi goście znajdą tutaj wiele zielonych akcentów towarzyszących naszej silnej barwie magenty” – wskazał prezes T-Mobile Polska.

Ocenił, że „nowe i unikalne w Magenta Experience Center jest to, że operator udostępnia w centrum wszelkie innowacje, jakie wprowadził na rynek”.

„Klienci mogą się z nimi nie tylko zaznajomić, ale dosłownie ich doświadczyć. Nasi klienci więc mogą przyjechać, wypić kawę, doświadczyć jak działa dany sprzęt czy technologia i zrozumieć jak naprawdę fajne są rzeczy, które oferujemy stylu życia i jak mogą połączyć technologicznie ich cały dom. Prezentujemy tu także innowacje, dla przykładu mamy tu drony. Ponadto pokazujemy jakie urządzenia, które mogą mieć zastosowania w przyszłości, czy naszą aktywność dla bezpieczeństwa cyfrowego. Klienci mogą doświadczyć nowych sposobów wsparcia digitalizacji społeczeństwa w Polsce. Tak więc pełne portfolio naszej oferty i doświadczenie przyszłości” – zaznaczył Maierhofer.

Magenta Experience Center oferuje obok oferty operatora i innowacji technologicznych, centrum konferencyjne, specjalne miejsce dedykowane klientom firmowym, czy studio do nagrywania podcastów.

„Plan przewidywał, aby nie tworzyć kolejnego punktu sieci – takich mamy wiele – ale otworzyć centrum doświadczeń, gdzie klienci mogą komfortowo poznać i zrozumieć co oferujemy. Również klienci firmowi znajdą tu dedykowane sobie miejsce gdzie mogą też doświadczyć co jest ważne dla ich firmy” – dodał prezes.

Jak zaznaczył, T-Mobile Polska ma zasięg 5G obejmujący ponad 25% populacji i ponad 2 tysiące stacji obsługujących tą technologię.

Reakcje jakie otrzymujemy z rynku i od naszych klientów są niesamowite. 5G nie można porównywać do poprzednich technologii. Z 5G weszliśmy w zupełnie nową erę i oczywiście kontynuujemy rollout tej technologii i chcemy nadal zaskakiwać klientów możliwościami jakie oferuje im technologia 5G. Mamy jasną strategię. Chcemy być postrzegani odrębnie wobec innych operatorów na rynku. Najważniejsze jest to jakie doświadczenie i jakość dostarczamy klientom. Magenta Experience Center było znaczącą inwestycją, ale na pewno się opłaci” – podsumował prezes.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments